Miles Teller’ın Yeni Filmi Bleed For This’ten 2 Klip

766

Başrolde Miles Teller‘ın yer aldığı Bleed For This filminden 2 yeni video geldi. Ben Younger‘ın yönetmenliğini yaptığı filmin yapımcısı ise Martin Scorsese!

Ünlü boksör Vinny Paz‘ın (The Pazmanian) gerçek hikayesinin anlatıldığı filmde Paz’ı canlandıran Miles Teller, spor tarihinin en büyük geri dönüşünü bizlere gösterecek.

- Reklamlar -

Bleed For This filmi Vinny “Pazmanya Canavarı” Pazienza’nın spor tarihinde eşine az rastlanan geri dönüşünü konu alacak. İki kez Dünya Şampiyonu olan Vinny artık her şeye hazırdır. Geçirdiği feci kaza sonrası bir daha boksa geri dönemeyeceği söylenir. Bu kaza onu öyle kamçılar ki; yanına aldığı özel antrenör Kevin Rooney (Aaron Eckhart) ve doktorlarla ayağa kalmayı başarır. Artık hayatının son ve en büyük karşılaşması için hazırdır.

Ben Younger (Boiler Room) tarafından yönetilen Bleed for This filminin kadrosunda ayrıca Katey Sagal, Amanda Clayton, Aaron Eckhart da yer almaktadır. Filmin yapımcıları ise Younger ile birlikte Bruce Cohen, Emma Tillinger Koskoff, Chad Verdi ve Noah Kraft’tır. Yönetici Yapımcıları ise Martin Scorsese, Myles Nestel ve Lisa Wilson’dır.

Whiplash ile benzer bir performans sergileyeceğini düşündüğümüz Miles Teller‘ın Bleed for This filmi 25 Kasım’da vizyonda olacak.

Bleed for This – How to Give up Klibi

Bleed for This – A Risk And A Gamble Klibi

Önceki İçerikGod Particle Cloverfield Serisinin Üçüncü Filmi Olacak
Sonraki İçerikDavid Leitch Büyük İhtimalle Deadpool 2’nin Yönetmeni Olacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)