Deadpool 2’yi Tarantino’nun Çekmesi İçin Kampanya Başlatıldı

529

Quentin Tarantino, Deadpool 2‘nin yönetmeni olsa çok farklı bir film olurdu değil mi? Cevabın “Eveeeeet!” ise seni de böyle düşünenlerin başlattığı bir kampanyaya davet ediyoruz. Belki işe yarar ve usta yönetmen bu çağrıya cevap verir.

Son olarak The Hateful Eight ile gönüllerimizi fetheden ünlü yönetmen Tarantino’nun geçen yıla damgasını vuran Deadpool‘un devam filmi için yönetmen koltuğuna geçmesini isteyenler azınlıkta değil.

- Reklamlar -

Deadpool 2'yi Tarantino'nun Çekmesi İçin Kampanya Başlatıldı

Quentin Tarantino Deadpool 2’nin Yönetmeni Olsun mu?

Bizce de olsun. Hem de lütfen hemen olsun! Tarantino gibi diyalog ustası Ryan Reynolds gibi bir karakter ile bir araya gelirse ne müthiş bir film olur değil mi? Hem Tim Miller‘dan boşalan yönetmenlik koltuğu için Tarantino’dan aşağısı bizi kesmez!

Oscar ödüllü ünlü yönetmenin kameranın başına geçeceği günü sabırsızlıkla bekleyenler kervanına dahil olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Şiddet içeren sahneleri Kill Bill serisinde olduğu gibi sansasyonel olduğu bir Deadpool milyarlarca dolar gişe hasılatı elde etmez mi?

Ne kadar çok soru sorduk değil mi? Gel be üstad! Şu çağrıya cevap ver ve içimizi rahatlat!

Şu ana kadar 8.600’den fazla imza toplanan kampanyaya katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Önceki İçerikOcean’s 8’den Sandra Bullock ve Cate Blanchett’lı Fotoğraflar
Sonraki İçerikShia LaBeouf’lü Man Down Filminden Teaser
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)