Shia LaBeouf’lü Man Down Filminden Teaser

471

Başrollerinde Shia LaBeouf, Gary Oldman ve Kate Mara‘nın yer aldığı Post-Apokaliptik psikolojik bir gerilim olan Man Down‘dan bir teaser yayınlandı.

2 Aralık’ta vizyona girecek olan Man Down, Amerika’da post-apokaliptik bir zaman aralığında geçen bir aksiyon filmidir. Kadrosunda ise ayrıca Clifton Collins Jr. ve Jai Courtney gibi isimler yer almaktadır.

- Reklamlar -

Man Down konusu ise şu şekilde: Afganistan’dan yurda dönüş yapan Denizci Gabriel Drummer (LaBeouf) eve döndüğünce büyük bir savaşı arkasında bırakmıştır. En iyi arkadaşı Devin Roberts (Courtney) eşliğinde oğlunu aramaya çıkan Gabriel, Johnathan (Shotwell) ve karısı ile Natalie’yi (Mara) yanlarına alır. Aramalar sırasında ulaştıkları ipuçları ile onu kaçırana da çok yakınlaşır. Geçmişine giderek bu gizemli olayı çözmek isteyen Gabriel ailesini kurtarmayı kendisine bir görev bilir.

Yönetmenliğini Dito Montiel‘in yaptığı film Amerika’da 2 Aralık’ta vizyondaki yerini alacak iken ülkemizdeki vizyon tarihi net değildir.

Man Down Filminin Teaser’ı

Önceki İçerikDeadpool 2’yi Tarantino’nun Çekmesi İçin Kampanya Başlatıldı
Sonraki İçerikAssassin’s Creed Filminden Yeni Bir Video Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)