Doc Martens Ninja Kaplumbağalar Serisini Gördün Mü?

870

Doc Martens sevmeyen yoktur aramızda değil mi? Peki Ninja Kaplumbağalar Serisi çıkarsa alır mıydın? Biz görünce resmen aşık olduk!

Öncelikle bunun bir reklam içeriği olmadığını söyleyerek devam edelim. Hemen “Aha reklam almışlar!” diye düşünüp bu güzelliği kaçırmanızı istemeyiz doğrusu.

- Reklamlar -

Doc Martens Ninja Kaplumbağalar Serisini Gördün Mü?

1460 8 Eye Boots modelleri kullanılarak yapılan Leonardo, Raphaël, Michelangelo ve Donatello botları gerçekten “Bu benim olmalı!” dedirtecek cinsten olmuş.

Yakın zamanda Amerika’ya gidecek bir tanıdığınız var ise bunlardan bir tane alıp gelmesi için ona şimdiden gerekli önemi gösterip kanına girmeniz gerekiyor! Çünkü fiyatı 150 Dolar!

Ninja Kaplumbağalar 2 Filminde Durum Ne?

Megan Fox ve Will Arnett’in başrollerinde yer aldığı filmin kadrosunda William Fichtner Eric Sacks karakteriyle yer alırken devam filmine yeni katılanlardan Laura Linney, Tyler Perry Bilim İnsanı Baxter Stockman, WWE Yıldızı Sheamus Rocksteady, Gary Anthony Williams Bebop, Brittany Ishibashi Karai, Stephen Amell Casey Jones ve Brian Tee Shredder rolüyle filmdeki yerini alacak. Ninja Kaplumbağalarımızı ise sırayla Alan Ritchson, Jeremy Howard, Pete Ploszek ve Noel Fisher Raphael, Donatello, Leonardo ve Michelangelo canlandıracak.

İlk film Jonathan Liebesman tarafından yönetilmiş ve dünya genelinde 485 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. Yukarıdaki kadroya ek olarak ilk filmde Splinter Ustayı Danny Woodburn canlandırıp Tony Shalhoub seslendirmişti. Devam filminde de aynı görevlerde yerlerini alacaklar.

Earth to Echo filmiyle adından söz ettiren David Green’in yönetmenliğini yapacağı Ninja Kaplumbağalar 2 (Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows), 23 Haziran’da vizyondaki yerini alacak.

Önceki İçerikNarcos Dizisi 2. Sezon Tarihi Belli Oldu
Sonraki İçerikKingsglaive Filminin Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)