James Franco’nun Zeroville Filminden Sonunda Fragman Geldi

422

Bildiğiniz üzere bu hafta vizyonda Quentin Tarantino‘nun Once Upon a Time in Hollywood filmi var. 60 yılların sonundaki Hollywood peşimizi bırakmıyor ve James Franco’nun 2014 yılında tamamlanan filmi Zeroville de geliyor! Filmin dağıtımcı firması olan Alchemy‘nin iflas etmesi sonrasında rafa kalkmasının ardından beş yıl sonra beyaz perdeye izleyeceğiz.

James Franco’nun Zeroville Filmi Ne Zaman Geliyor?

Kardrosunda Seth Rogen‘ın yanı sıra Jacki Weaver, Megan Fox, Will Ferrell, Jamie Costa, Joey King, Craig Robinson ve Danny McBride gibi büyük isimlerin yer aldığı Zeroville filmi 6 Eylül’de vizyona girecek.

- Reklamlar -

Zeroville Filminin Konusu

Steve Erickson’ın aynı adlı romanından uyarlamış Zeroville, sinema hayranı genç bir oyuncunun sinema sektörünün geçiş dönemi yaşadığı sıralarda 1969 yılında Hollywood’a gelmesini konu alıyor.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Alchemy’nin iflas etmesinin ardından MyCinema‘nın haklarını satın aldığı Zeroville filmi, yıldız dolu oyuncu kadrosu ile 1969 Hollywood’una James Franco‘nun gözünden bakmaya davet ediyor.

6 Eylül’de vizyona girecek Zeroville fragmanı için sizi aşağıya davet ediyoruz. Keyifli seyirler.

Zeroville Filminin Fragmanı

Önceki İçerikFarklı Türlerde Mutlaka İzlemeniz Gereken Birkaç Film
Sonraki İçerikMatrix 4, Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss ve Lana Wachowski ile Geliyor
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)