Kingsglaive Filminin Fragmanı Geldi

589

Kingsglaive fragmanı, E3 organizyonunda geldi ve Final Fantasy XV‘nin kapıları sonuna kadar açılmış oldu. Bakalım sizin hoşunuza gidecek mi?

Sony Pictures Entertainment ve Square Enix tarafından duyurulan CG filminin fragmanı ve ismi de belli olmuş oldu. Kingsglaive: Final Fantasy XV ismi ile karşımıza çıkacak olan film şüphesiz serinin hayranları tarafından hızlı bir şekilde tüketilecek ve yenileri için bekleyiş başlayacaktır.

- Reklamlar -

Krallık içindeki çatışmaları, ilişkileri, dönen dolapları ve savaşları konu alacak olan CG filmin kadrosunda Sean Bean, (The Lord of the RingsGame of Thrones) Lucis Krallığının koruyucusu olan Regis, Lena Headey (300Game of Thrones) Prens Noctic’in ona verdiği yetki ile prenses olan emanetçi Luna ve hastası olduğumuz oyunculardan biri Aaron Paul (Breaking Bad) ise Nyx karakterini seslendiriyor olacak.

Final Fantasy XV oyunundan önce vizyona girecek olan filmin 19 Ağustos’ta Amerika’da DVD lansmanın yapılması bekleniyor.

Final Fantasy denildiğinde Takeshi Nozue’nin adının geçmemesi pek tabii ki imkansızdı :) Bu filmin de yönetmenliğini yapan Nozue’ye senarist olarak Takashi Hasegawa eşlik etmiş.

Oyun ise bildiğiniz üzere 30 Eylül’de satışa çıkacak.

Kingsglaive Filminin Fragmanı

Kingsglaive Kamera Arkası

Önceki İçerikDoc Martens Ninja Kaplumbağalar Serisini Gördün Mü?
Sonraki İçerikBen-Hur Filminden İlk Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)