Doctor Strange Filmi Çekiminden Fotoğraf ve Video Var

866

Doctor Strange filmi, çekimleri Londra’daki Pinewood Shepperton Studios’ta hikayenin geçtiği Sanctum Sanctorum’un bazı sahneleri için Marvel Studios tarafından yürütülüyor. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz görüntü ve videonun yer aldığı Doctor Strange rolünde Benedict Cumberbatch‘i göreceğimiz filmdeki diğer kahraman ise Baron Mordo rolüyle Chiwetel Ejiofor!

Doctor Strange filmi oyuncu kadrosunda Tilda Swinton’ı (Only Lovers Left Alive) The Ancient One rolüyle göreceğiz. Ayrıca Rachel McAdams (The Vow), Michael Stuhlbarg (Pawn Sacrifice), Scott Adkins (The Bourne Ultimatum), Amy Landecker (Transparent) ve Mads Mikkelsen (Hannibal) yer almaktadır.

- Reklamlar -

Senaryosu Jon Spaihts (Prometheus, Passengers) tarafından uyarlanan filmin yönetmenliğini Scott Derrickson (The Exorcism of Emily RoseDeliver Us From Evil) üstlenmektedir. Doctor Strange filmi konusu ise Dr. Stephen Strange’in (Cumberbatch) talihsiz bir araba kazası sonrası açılan büyülü bir dünya ile hayatının değişmesidir.

4 Kasım’da vizyona girmeye hazırlanan Doctor Strange filmi Marvel Cinematic Universe’ün çekimleri devam eden üçüncü filmi özelliği taşıyor.

Çekimleri Devam Eden Doctor Strange Filmi Videosu

Önceki İçerik22 Şubat Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Sonraki İçerikLord of the Rings Haritası ile Yapılan El Yapımı Monopoly
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)