Doctor Strange’ten Yeni Görüntüler de Geldi

230

Doctor Strange her yeni görüntüsüyle bizi bizden alıyor. Marvel Sinematik Evreni‘nin doğa üstü tarafına açılan pencesi olan bu film çok konuşulacak. Hem de çoook!

Filmin yapımcılarından Kevin Feige ile başlayan video başrol oyuncularından Rachel McAdams ve Benedict Cumberbatch‘in de katılmasıyla harika bir hal almış.

- Reklamlar -

USAToday tarafından paylaşılan Exclusive video sitenin kendisinde vardı ancak çok yavaş dolduğu için Marvel Yeni Zelanda (Umarız orijinaldir) Youtube hesabından aldık. Eyy USAToday yükle şu videoyu da oradan paylaşalım bu ne böyle! Neyse sakiniz. Ok.

Doctor Strange filmi oyuncu kadrosunda Tilda Swinton (Only Lovers Left Alive) Michael Stuhlbarg (Pawn Sacrifice), Scott Adkins (The Bourne Ultimatum), Amy Landecker (Transparent) ve Mads Mikkelsen yer almaktadır.

Senaryosu Jon Spaihts (Prometheus, Passengers) tarafından uyarlanan filmin yönetmenliğini Scott Derrickson üstlenmektedir. Doctor Strange filmi konusu ise Dr. Stephen Strange’in (Benedict Cumberbatch) talihsiz bir araba kazası sonrası açılan büyülü bir dünya ile hayatının değişmesidir.

Doctor Strange filmi 4 Kasım’da sinemalarda!

Doctor Strange Filminin Yeni Görüntüleri