Emily Blunt The Girl on The Train Filmi ile Geliyor

1158

The Girl on the Train, 2015 yılının bestseller romanlarından biri! Ölümcül bir gizemi içinde barındıran hikayenin başrolünde 2005 yılında Gideon’s Daughter ile 1 Altın Küre ödülü sahibi olan Emily Blunt’ı göreceğiz. Gelelim detaylara…

Emily Blunt The Girl on The Train Filmi ile Geliyor

- Reklamlar -

The Girl on The Train Filminin Konusu

Filmimiz, işsiz ve alkolik olan kızımız Rachel Watson (Emily Blunt) bir tren içerisinde karşılaştığı ve öncesinde kulak misafiri olduğu hikayeye girmek ve hikayenin bir karakteri olmak istemesiyle başlıyor. Ruhsal açıdan problemleri olan Rachel’ın eski kocası Tom (Justin Theroux) ile yaşadığı sorunlara derman olmak için büründüğü yeni karakter ile Rosamund Pike’ın Gone Girl filmindeki Muhteşem Amy’e dönüşmesini izleyeceğiz.

Bu filmde Gone Girl’e nispeten daha fazla psikopata birlikte şahit olacağımız da minik bir spoiler olarak buradaki yerini alsın.

Paula Hawkins’in çok satanlar listesinde yer alan romanından beyaz perdeye aktarılacak filmin başrollerinde Emily’e Rebecca Ferguson ve Édgar Ramírez eşlik edecek.

Filmin yönetmenliğini The Help filmiyle 1 BAFTA adaylığı sahibi olan Tate Taylor yaparken,Paula Hawkins’in hikayesini beyaz perdeye uyarlayacak olan kişi ise Erin Cressida Wilson’dır.

Kadrodaki diğer oyunculara da yer verecek olursak;

  • Rebecca Ferguson – Anna
  • Édgar Ramírez – Dr. Kamal Abdic
  • Haley Bennett – Megan
  • Luke Evans – Scott
  • Justin Theroux – Tom

Oyuncu kadrosuyla da ne kadar iddialı olduğunu gösteren film ile ilgili şöyle de bir detay mevcut. Tom rolü için Chris Evans, Scott rolü için Jared Leto ve Megan rolü için Margot Robbie ile de görüşülmüş ancak anlaşma sağlanamamış. Ki bu kadro ile karşımıza gelseydi nasıl bir film olurdu düşünmek bile istemiyorum!

Neyse efendim yeni bir Amy Dunne vakasına daha var mısınız? Biz varız ve merakla bekliyoruz!

Önceki İçerikHalloween Yeni Filmi Yılan Hikayesine Döndü
Sonraki İçerik10 Film Dağıtımcısı ve Onlar İçin 2015’in Özeti
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)