Dwayne Johnson ve Emily Blunt’lı Jungle Cruise’dan İlk Fragman

243

Dwayne Johnson ve Emily Blunt‘ın başrollerinde yer aldığı Jungle Cruise filminden ilk fragman geldi. Yönetmenliğini Jaume Collet-Serra‘nın yaptığı film, ülkemizde 24 Temmuz 2020’de vizyondaki yerini alacak.

Bilenler olacaktır ki Disneyland‘de deneyimleyebileceğiniz Pirates of the Caribbean ve Tomorrowland gibi eğlence turlarını daha önce beyaz perdeye uyarlamıştı Disney. Bu defa benzer bir deneyim olan Jungle Cruise’ü uyarlamış.

- Reklamlar -

Son yıllarda yer aldığı yapımlar ile Hollywood’un aranan oyuncusu haline gelen Dwayne Johnson ile son olarak Mary Poppins Returns‘te izlediğimiz, Gideon’s Daughter filmiyle Altın Küre ödülü sahibi olan Emily Blunt‘ın başrollerinde yer aldığı filmden ilk uzun fragman geldi.

Jungle Cruise Konusu

Senaryosunu Glenn Ficarra ve John Requa‘nın yazdığı Jungle Cruise filminin konusu ise şöyle; Teknesiyle Amazon ormanlarının derinliklerine seyahatler düzenleyen kaptanımız Frank (Dwayne Johnson); araştırmasını tamamlamayı isteyen kaşif olan Lily Houghton birlikte tehlikeli bir maceraya atılmasını konu alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ise Dwayne Johnson ve Emily Blunt’a, Édgar Ramírez, Jack Whitehall, Jesse Plemons, Paul Giamatti gibi isimlerin eşlik ediyor.

Jungle Cruise filmi yukarıda da bahsettiğimiz üzere 24 Temmuz 2020’de vizyondaki yerini alacak.

Jungle Cruise Filminin Fragmanı