Eric Johnson Christian Grey’in Rakibi Olmaya Hazırlanıyor

831

Eric Johnson (The Knick, Smallville), Variety‘nin haberine göre Fifty Shades Darker filminde Christian Grey’in rakibi olan Jack Hyde’ı oynayacakmış.

Sinema tarihinde ezeli rakiplerin benzeri karşılaşmalarına şahit olmuştuk. Örneğin Rocky Balboa ve Apollo Creed. Superman ve Lex Luthor. Pee-wee Herman ve Francis Buxton gibi. Bu kez ise Jack Hyde ve Christian Grey’i göreceğiz.

- Reklamlar -

Eric Johnson Christian Grey'in Rakibi Olmaya Hazırlanıyor

Eric Johnson Fifty Shades Darker’da Hangi Rolde Olacak?

Oynayacağı Jack Hyde karakteri başroldeki Anastasia Steele’in yeni patronu olacak. Christian Grey’i depresyona sokacak kadar şehvet dolu bir karakter olan Hyde, ortalığı epey karıştıracağa benziyor.

Dünya genelinde 570 milyon dolar gişe hasılatı elde eden ve Grey’in aşk ve bir o kadar erotizm dolu hikayesinin anlatıldığı Fifty Shades of Grey, E.L. James tarafından kaleme alınan ve çok satanlar listesinde zirvedeki yerini uzunca bir süre korumuş bir seriydi. İlk filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson yapmıştı bildiğiniz gibi ancak aralarındaki anlaşmazlıklar sebebiyle ikinci filmde kendisini görmeyeceğiz. Onun yerine E.L. James‘in kocası Niall Leonard tarafından kaleme alacak olan senaryonun onun tarafından yönlendirilecek ve James Foley tarafından yönetilecek.

Bakalım Grey’in BDSM (bondage ile disiplin (“bondage and discipline”; B&D ya da B/D), hakimiyet ile teslimiyet (“dominance and submission”; D&S ya da D/s) ve sadizm ile mazoşizm (“sadism and masochism”; S&M ya da S/M) harflerinin kısaltmasıdır) dünyasında ne gibi değişiklikler olacak.

Önceki İçerik12 Şubat Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikLife in Color Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)