Life in Color Filminin Fragmanı Yayınlandı

761

Life in Color, ilk defa 14 Mart 2015 tarihinde her ilkbahar Austin, Texas, ABD’de yapılan bir dizi interaktif etkinlik, film ve müzik festivalleri ile konferansı olan South by Southwest‘te (SXSW) gösterilen ve Katharine Emmer‘ın yazıp yönetip bir de başrolünde oynadığı romantik komedi filmidir. Epey ilgi çekici yapısıyla izleyenleri şaşırtan filmin fragmanı yayınlandı.

Life in Color fiminin başrollerinde Josh McDermitt (The Walking Dead, Mad Men), Jim O’Heir (Parks and Recreation), Adam Lustick (The Office) ve Fortune Feimster (Chelsea Lately, Last Comic Standing) yer almaktadır. Konusu ise; aynı gün işinden olan iki yabancının hayallerini gerçekleştirmek ve tekrar ayağa kalkmak için duygusal destek aldıkları sırada tanışmalarıyla başlayan ve ardından gelişen olayları konular işlenmektedir.

- Reklamlar -

Mary (Katharine Emmer) Homer (Josh McDermitt) ile 10 yaşında bir çocuğun doğum günü partisinde tanışırlar. Homer orada çocukları eğlendirmekle görevli bir palyaçodur. Ama iki gün sonra ikisi de işlerinden kovulacaklardır. Kilitli kaldıkları bir yerde konuşarak güçlerini birleştirmeleri gerektiğinin farkına varırlar. Kötü bir başlangıç gibi görünen bu tanışmaları sonrasında para kazanmak ve yıllardır yaşadıkları duygusal boşluğu doldurmak için ellerinden geleni yapmak zorunda kalırlar. Yapmaları gereken ise yaklaşan bir komedi yarışmasına katılmayı planlayan Mary’nin önünde bir engel vardır. Homer’ın fobisi olan sahne korkusu!

Ülkemizde vizyona girme ihtimali ancak bir festival ile mümkün görünen Life in Color, şu sıralar festival festival dolaşmaktadır.

Life in Color fragmanı

Önceki İçerikEric Johnson Christian Grey’in Rakibi Olmaya Hazırlanıyor
Sonraki İçerikEquals Filminden İlk Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)