Eşofmanlı Karakterleri ile Ünlü Filmler

999

Eşofmanlı bir şekilde evde oturmak gibisi var mı? Dünyanın en rahat giysisi işte! Ve bu giysiler ile göz kamaştırmış ya da güldürmüş veyahut üzmüş de olabilen karakterler. Bir araya geldiklerinde neler mi olmuş? Robert Jones ve Travis Greenwood tarafından hazırlanmış, araştırılmış ve düzenlenmiş olan bir video ile size hepsini anlattık.

Mütevazi eşofmandan tut, süslüsüne.. Yırtık pırtık olanından tut karizmatiğine kadar binbir çeşit göreceğimiz kıyafeti filmlerin içinde arayıp bulmak da bir mesele. Ama ne yapıp edip bulmuşlar işte. Bazen yan karakterlerde, bazen başrollerde göreceğimiz eşofmanlı karakterlere bir göz atalım bakalım.

- Reklamlar -

Videoda en çabuk akla gelen filmlerin yanında ‘aaa bak bu dikkatimi çekmemiş’ diyebileceğiniz filmler de olacak. Mesela hastası olduğumuz yönetmenlerden biri olan Wes Anderson‘ın filmlerinden biri olan Tenenbaum Ailesi, birbirinden tatlı minyonları ile meşhur olan Çılgın Hırsız, Rocky ve Kill Bill gibi filmler direkt akla gelenler. Buyurun 3 dakikalık bu videoyu izleyin ve aklınıza gelmeyen tüm filmleri bulup keşfedin. Video acayip eğlenceli olmuş, biz sevdik. Eminim siz de seversiniz. Haydi:

Eşofmanlı Filmler

Önceki İçerikPaul McCartney Karayip Korsanları 5 Kadrosuna Girdi
Sonraki İçerikNinja Kaplumbağalar 2 Yeni Fragmanı Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.