Paul McCartney Karayip Korsanları 5 Kadrosuna Girdi

1402

Paul McCartney, dünyaca ünlü İngiliz müzik grubu olan The Beatles‘ın bas gitarist, söz yazarı/besteci, multi-enstrümantalist, müzik ve film yapımcısı, ve hayvan hakları aktivisti kısacası her şeyi. Deadline‘ın haberine göre 73 yaşındaki ünlü müzisyen 2017 yılında vizyona girecek olan Karayip Korsanları 5 (Karayip Korsanları : Ölü Adamlar Masal Anlatamaz) kadrosuna girmiş.

Paul McCartney Karayip Korsanları 5 Kadrosuna Girdi

- Reklamlar -

McCartney’in resmi olarak henüz hangi rolde oynayacağı bilgisi paylaşılmış değil. O yüzden heyecanımız şu an sadece Keith Richards’tan sonra bir müzisyenin daha bu seriye dahil olması çevresinde gelişiyor.

Hatırlayacağınız üzere Keith Richards; 2007 yılında vizyona giren Karayip Korsanları: Dünya’nın Sonu filminde Jack Sparrow’un babası olan Kaptan Teague Sparrow’u canlandırmıştı. Ayrıca ek bir bilgi: Paul McCartney‘nin bu filme girişi medyada haliyle “İngiliz istilası” şeklinde yorumlanmış.

Paul McCartney Hangi Rolde Oynayacak?

Peki McCartney kimi oynayacak? Sparrow’un Amcasını mı? Will Turner’ın büyük babasını mı? Ya da tamamıyla yeniden oluşturulmuş bir karakteri mi? Kafamızda deli sorular var ancak ünlü müzisyenin A Hard Day’s Night, Help! ve Give My Regards to Broad Street gibi müzikalleri bırakarak ilk defa kendisini oynamadığı bir filmde yer alacak olması da bu filmi özel kılan özelliklerden bir tanesi olmuş oldu.

Norveçli filmciler Espen Sandberg ve Joachim Rønning (Kon-Tiki) tarafından yönetilecek olan Karayip Korsanları : Ölü Adamlar Masal Anlatamaz kadrosu daha önce açıklandığı üzere Johnny Depp’i Kaptan Jack Sparrow, Orlando Bloom’u Will Turner ve Geoffrey Rush’ı Kaptan Barbosa oynayacaktı. Bu isimlere sonradan Oscar ödüllü oyuncu Javier Bardem‘in, Jack Sparrow’un merkezi antagoist karakteri (Asıl oyuncu engellemeye çalışan kişi bir nevi Villian) olan Kaptan Salazar olarak ve Brenton Thwaites’ın (Maleficent, The Giver) yeni bir karakter olan Henry’i göreceğimiz açıklanmıştı.

Karayip Korsanları : Ölü Adamlar Masal Anlatamaz 26 Mayıs 2017 tarihinde beyaz perdede yerini alacak. Merakla filmle ilgili tüm detayları bekliyoruz. Özellikle de fragmanı! Bakalım yeni serüvende neler olacak?

Önceki İçerikKötü Komşular 2 Filmi Yeni Afişi Geldi
Sonraki İçerikEşofmanlı Karakterleri ile Ünlü Filmler
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)