Ninja Kaplumbağalar 2 Yeni Fragmanı Geldi

951

Ninja Kaplumbağalar 2 yeni fragmanı filmin uluslararası dağıtımcısı olan Paramount Pictures cephesinden geldi. Bakalım bu yeni fragman ile ilgili neler düşüneceksiniz?

Megan Fox ve Will Arnett’in başrollerinde yer aldığı filmin kadrosunda William Fichtner Eric Sacks karakteriyle yer alırken devam filmine yeni katılanlardan Laura Linney, Tyler Perry Bilim İnsanı Baxter Stockman, WWE Yıldızı Sheamus Rocksteady, Gary Anthony Williams Bebop, Brittany Ishibashi Karai, Stephen Amell Casey Jones ve Brian Tee Shredder rolüyle filmdeki yerini alacak. Ninja Kaplumbağalarımızı ise sırayla Alan Ritchson, Jeremy Howard, Pete Ploszek ve Noel Fisher Raphael, Donatello, Leonardo ve Michelangelo canlandıracak.

- Reklamlar -

İlk film Jonathan Liebesman tarafından yönetilmiş ve dünya genelinde 485 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. Yukarıdaki kadroya ek olarak ilk filmde Splinter Ustayı Danny Woodburn canlandırıp Tony Shalhoub seslendirmişti. Devam filminde de aynı görevlerde yerlerini alacaklar.

Earth to Echo filmiyle adından söz ettiren David Green’in yönetmenliğini yapacağı Ninja Kaplumbağalar 2 (Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows), 3 Haziran’da vizyondaki yerini alacak.

Ninja Kaplumbağalar 2 Filmi Yeni Fragmanı

Önceki İçerikEşofmanlı Karakterleri ile Ünlü Filmler
Sonraki İçerikThe Founder Afişi Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)