Fast 8 filmi setinden ilk görüntü ve video geldi

0
569

Fast 8 filmi çekimleri Küba’nın başkenti Havana‘da devam ederken filme ait görüntülerin yer aldığı video sızdırıldı. Kovalamaca sahnesinin yer aldığı video filmle ilgili pek fazla bilgi içermiyor. Ama şimdilik meraklılarını idare edecek ve sevindirecek seviyelerde olduğu açık.

Amerikalı yönetmen Gray’in daha önceki açıklamalarını kaynak olarak aldığımızda filmin Amerika’da 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona gireceğini ve bunun bir üçleme olarak düşünüldüğünü tekrar hatırlatmak isteriz. Fast 8 filminden sonra vizyona girecek olan dokuzuncu filmin 19 Nisan 2019 ve onuncu filmin de 2 Nisan 2021 tarihinde vizyona gireceğini daha önce yaptıkları duyuru ile biliyorduk. Fast and Furious 89 ve yalnızca Universal ile çalışmayıp diğer Fast and Furious filmleri gibi farklı yapım şirketleriyle de çalışıp yelpazesini genişletmek istiyormuş.

Şu ana kadar resmileşen oyuncu kadrosunun Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve Lucas Black’e Jason Statham, Dwayne Johnson ve Kurt Russell’ın da eklenmesi bekleniyormuş.

Vin Diesel Fast 8 Paylaşımı

fast 8 - vin diesel

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir