Cell Filminin Fragmanı ve Afişi Yayınlandı

989

Cell Filmi fragmanı Saban Films tarafından yayınlandı. Başrollerinde Altın Küre adaylığı bulunan John Cusack (Love & Mercy, Being John Malkovich, 2012), Oscar adaylığı bulunan Samuel L. Jackson (Avengers: Age of Ultron, Django Unchained, Pulp Fiction), Isabelle Fuhrman (Orphan, The Hunger Games) ve fazlasıyla zombinin yer aldığı film hoşunuza gidebillir. En azından bu tarz filmleri sevenlerin dikkatini çekebileceğe benziyor.

Tod Williams’ın (Paranormal Activity 2, The Door in the Floor) yönetmenliğini yaptığı Cell filmi Stephen King’in apokaliptik ve aynı isimli romanından Adam Alleca’nın (The Last House on the Left) uyarlaması ile beyaz perdeye gelecek.

- Reklamlar -

Canlı yayına gelen gizemli bir sinyal ile bulunduğu kentteki tüm popülasyonu etkiler. İnsanları ve vahşi hayvanları etkisi altına alan bu sinyalin kaynağının bir cep telefonundan geldiğini bulan Grafik Tasarımcı Clay Riddell (Cusack) zombileşen bu kenti, içinde bulunduğu küçük grup ile birlikte ayakta tutmaya, bu sorunu çözmek ve soruların cevaplarını aramak için yollara düşer.

Romanın yazarı olan Stephen King, “Cell’in beyaz perdeye gelecek olması için çok heyecanlı ve sevinçliyim. Tod Williams ile birlikte beklenmedik bir yapıya sahip olan bu film izleyenleri epey şaşırtacağa benziyor. Filmi izledikten sonra cep telefonlarınıza bir daha eskisi gibi bakamayacağınızı düşünüyorum.” açıklamalarını yapmış.

Cell filmi, bu yaz mevsiminde Amerika’da vizyona girmesi planlanıyor.

Cell Filminin Fragmanı

Cell Filminin Afişi

Cell Filminin Fragmanı ve Afişi Yayınlandı

Önceki İçerikFantastic Beasts Senaryosu Scholastic Tarafından Basılacak
Sonraki İçerikFast 8 Filmi Setinden İlk Görüntü ve Video Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)