Film Afişleri ile Evcil Hayvanları Birleştiren 13 Fotoğraf

1526

Film afişleri, film ile ilk intibanın oluşması için önemli bir görsel elemandır. Şimdiye kadar afişlerin her türlüsünü gördük. Birebir aynı afişe sahip ünlü filmlerden, ne anlattığı konusunda kimsenin bilgi sahibi olmadığı afişlere kadar bir çok şeye şahit olduk birlikte.

Ama bu defa farklı bir sebep için karşınızdayız. Film ve dizi afişlerini kullanarak Instagram’da yaptığı mashup görseller ile bir fenomen haline gelen Jaemy Choong‘un bu mashup dünyasına evcil hayvanları da alet etmesiyle oluşan birbirinden eğlenceli 13 fotoğrafı paylaşmak istiyoruz.

Daha önce film ve dizilerin çekildiği yerlere gidip aynı mizansenleri tekrar yapmaya çalışan Tiia Öhman ve Satu Walden ile benzer bir yol izleyen ancak bunu daha eğlenceli yapabilecek o kreatif dokunuşu da yerine getiren Malezyalı bir grafik tasarımcı olan Jaemy Choong’un muhteşem çekimleri ile sizleri baş başa bırakıyor, Jaemy’e “ellerine sağlık!” demek istiyoruz.

İşte Film Afişleri ve Evcil Hayvanlar

13Up (Yukarı Bak)

Film Afişleri ile Evcil Hayvanları Birleştiren 13 Fotoğraf
- Reklamlar -

Önceki İçerik!f 2016 Teaser Videosu Yayınlandı
Sonraki İçerikJared Leto ve Oynadığı Filmler Sonrasındaki Muhteşem Değişimi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)