Zootopia Filmi Oscar Parodisi Afişleri ile Karşınızda

1084

Zootopia filmiDisney‘in 2016 yılında vizyona girecek olan ilk animasyon filmi olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Frozen, Big Hero 6, Horton ve Bolt gibi ödüllü animasyon filmlerin de yönetmenliğini yapan Byron Howard, Rich Moore ve Jared Bush’un liderliğinde 4 Mart’ta vizyondaki yerini alacak olan filminden bu pazar günü gerçekleştirilecek olan Oscar töreni öncesinde parodi afişler geldi.

En iyi Film kategorisinde yarışacak olan filmlerin bir arada bulunduğu afişleri aşağıda bulabilirsiniz.

- Reklamlar -

Byron Howard, Rich Moore ve Jared Bush tarafından yönetilen Zootopia, hayvanlarla dolu bir ütopik şehirdir. Bu şehirde Polis memuru olarak görev yapacak olan Judy Hopps (Ginnifer Goodwin) ise kendine göre kocaman kalan hayvanları yöneteceği konusunda epey optimisttir. En azından öyle umuyordur! Ama işler beklediği gibi gitmez ve şehrin sakinlerini yönetmekte çok zorlanmaya başlar… Arkadaş edindiği bir Nick Wilde (Jason Bateman) isimli bir tilki ile hem idareyi hem de ortadaki gizemi çözmek için anlaşır.

Orijinal seslendirici ekibinde Shakira‘yı Gazelle, Idris Elba’yı Chief Bogo (Zootopian Polis Departmanı Başkanı), Octavia Spencer’ı Bayan Otterson, J.K. Simmons‘ı Belediye Başkanı Leodore Lionhearted, Tommy Chong’u Yax the Yak (Aydın bir büyükbaş!), Nate Torrence’ı Benjamin Clawhauser, Jenny Slate’ı Belediye Başkan Yardımcısı Bellwether (küçük tatlı koyuncuk), Alan Tudyk’ı Duke Weaselton (geveze bir çakal), Raymond Persi’yi Flash (Memeli Hayvan Araçları Bölümü’nde çalışan tembel!) Bonny Hunt ve Don Lake Polis memurumuz Judy Hopps’un anne ve babasını olan Bonnie ve Stu’yu (Çiftçi olan bir Tavşan Ailesi) seslendirmektedir.

Amerika’da 4 Mart’ta vizyona girecek olan Zootopia‘nın ülkemizde de yine aynı zaman dilimi içerisinde gösterime girmesi planlanmaktadır.

Zootopia Filmi Oscar Parodisi TV Spotu

Zootopia Filmi Oscar Parodisi Afişleri

Önceki İçerikKnight of Cups Fillminden 3 Yeni Video Geldi
Sonraki İçerikBilly Crudup Alien: Covenant Kilit Rollerinden Birini Kapmış
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)