Thor: Ragnarok filmi yeni logosu San Diego’dak Comic-Con festivalinde yayınlandı. 28 Temmuz 2017’de vizyona girecek olan filmin detayları merakla bekleniyor.

Thor Ragnarok Thor: Ragnarok Filmi Yeni Logosu Yayınlandı

Thor: Ragnarok filminin kadrosunda Chris Hemsworth‘ü Thor, Tom Hiddleston’ı Loki, Idris Elba’yı Heimdall ve Sir Anthony Hopkins‘i ise tekrar Odin rolüyle göreceğiz.

Cate Blanchett‘ın karakteri olan Hela’nın çok güçlü ve gizemli bir villain olacağı filmde, Jeff Goldblum‘un karakteri olan Grandmaster’ın hikayesi garipliğini koruyor.

Tessa Thompson‘ı klasikleşmiş bir süper kahraman olan Valkyrie ile beyaz perdede göreceğiz. Son olarak Karl Urban ise Skurge karakteriyle filme farklı bir güç katacak!

Kevin Feige‘in yapımcılığını üstleneceği bu dev yapımın Yönetici Yapımcıları Louis D’Esposito, Brad Winderbaum, Victoria Alonso, Thomas M. Hammel ve Stan Lee olacak. Stephany Folsom, Craig Kyle, Eric Pearson ve Christopher Yost tarafından beyaz perdeye uyarlanacak film Marvel Sinematik Evreni‘nde “Üçüncü Aşama” için Ekim ayını beklememiz gerekiyor. Filmin tamamının ise bu yılın sonunda tamamlanması bekleniyor.

Thor: Ragnarok Filmi Yeni Logosu

Thor Ragnarok Filmi Logosu Thor: Ragnarok Filmi Yeni Logosu Yayınlandı

Yorum yap!