Fuller House Kadrosu ve Çekimlerinden Fotoğraflar Yayınlandı

1037

Fuller House, 80’lerin sevilen ve 8 sezon yayınlanan sitcom komedi dizisi olan Full House’un (Bizim Ev) dün itibarıyla ülkemizde de hizmet vereceğini açıklayan Netflix’in yeni dizilerinden bir tanesi. Hikayesinin dul bir veteriner olan D.J. Tanner’ın Tommy Fuller ile evliliğinden olan 3 çocuğuna bakmaya çalışırken D.J.’e yardım etmek için Stephanie’nin de gelmesiyle dolan evin ve ahalisinin başından geçenleri 30 yıl sonra tekrar eğlenceli bir şekilde şahit olacağız.

Ünlü People dergisine verdikleri poz ile derginin de Ocak ayı sayısının kapağı olan efsane dizi ile ilgili dergide de yer alan detaylara geçelim…

- Reklamlar -

Jodie Sweetin (Stephanie Tanner) ile de konuşan People, Jodie’den şu cümleleri de koparmayı başarmış:

Yeni ve daha sıcak bir ailenin hikayesini sizlere sunmak için çok çalıştık ancak bunun bir 80’ler aile sitcomu olacağını düşünmeyin.

Daha önce de söylediğimiz gibi “Ya ikizler (kızlar) neredeee?” diye içinden geçirenler için; ne yazık ki ikizler kadroda yer almıyorlar. Nedeni ise moda dünyasında ilerlemek isteyen ikilinin bu projeye dahil olmak istememeleriymiş. Ancak çekimler devam ederken birkaç ziyarette bulanan ikizler sonrasında kadroya dahil olabileceklerini ve bu yeni dizide yer alarak efsaneyi yalnız bırakmak istemiyorlarmış. Böylece açık kapıyı da bırakan ikizler derinden bir “Ohh!” çektirtti.

Şubat ayı sonuna doğru Netflix’te yayınlanmaya başlayacak olan dizinin Netflix Türkiye servisi için henüz erken olduğunu da üzülerek belirtmek isteriz.

Ama olsun biz yine de Fuller House dizisini tekrar izleyecek olmaktan mutluyuz efendim.

İşte Fuller House ekibi ve çekimlerden fotoğraflar

Önceki İçerikHigh-Rise Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikFantastic Voyage Guillermo del Toro ile Tekrar Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)