High-Rise filminin yeni fragmanı yayınlandı

0
594

High-Rise, çekimleri 2015 yılında tamamlanan ancak 18 Mart 2016 tarihinde İngiltere’de (Henüz ülkemizde ne zaman vizyona gireceği belli değil) vizyona girecek olan Tom Hiddleston’un son filmi. 2016 yılında kendisini The Night Manager dizisinde Jonathan Pine rolüyle 2017 yılında ise Kong: Skull Island ve Thor: Ragnarok filmlerinde izleyeceğiz.

High-Rise

Yönetmenliğini Ben Wheatley’nin yapacağı gerilim filminin başrollerinde Tom Hiddleston, Sienna Miller, Jeremy Irons, Luke Evans, Elisabeth Moss, James Purefoy, Reece Shearsmith, Peter Ferdinando ve Dan Renton Skinner yer almaktadır.

J.G. Ballard‘ın aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanan High-Rise‘ın konusu, dünyanın yeni bir ticaret merkezi olmaya aday binalarının Margaret Thatcher’ın yükselişine de şahit olduğu ve şehrin sorunlarını çözmek, çare bulmak için yapılmış lüks binalarının yönetimi anlatılmaktadır.

High-Rise ile ilgili detaylar

  • Tom Hiddleston’ın Dr. Robert Laing rolü için zamanının çok büyük bir bölümünün adli patoloji departmanından bir doktor ile geçirerek role girmeye çalışmış ve fragmandan anlayabildiğimiz ve görebildiğimiz kadarıyla da bunu başarmış.
  • Filmin hikayesiyle ilk tanıştığı anda hasta olan ünlü yapımcı Jeremy Thomas “Sinemaya aktarılması imkansız” cümlesini kurarak onun için bir hayal olan bu hikaye ile ilgili defterini kapatmak zorunda kalmış.

High-Rise filminin yeni fragmanı Tom Hiddleston’ın Twitter Hesabından paylaşıldı ve 2 saat içerisinde 3.5k Retweet, 6.5k Like alarak sevenleri tarafından epey beğenilmiş durumdadır.

Büyük ihtimalle siz bunu okurken bu rakamlar uçmuş olacaktır :)

High-Rise Yeni Fragmanı

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.