Fuller House Yeni Teaser ile Günümüzü Şenlendirdi

949

Fuller House yeni teaser yayınlandı ve kötü giden (en azından benim için) günüme bir anlam gelmiş oldu. Tanner’ların geri dönüyor olmasıyla ilgili yaşadığımız sevincin tam anlamıyla bir tarifi yok. Bir sıkıntımız ve şikayetimiz var aslında. Böyle hevesli ve heyecanlı bir şekilde beklediğimizi biliyor olmalarına rağmen kaba tabirle ağzımıza bal çalarcasına yaptıkları 14 saniyelik teaserlar ile karnımız doymuyor.

Yayınlanan yeni teaserda görebildiğimiz kadarıyla DJ, Kimmy, Jesse Dayı ve Becky Hala ile rastgele dizilmiş çocukları görüyoruz. Yine bir karmaşanın içinde olacağımızı hissettiğimiz Fuller House‘ta dul bir veteriner olan D.J. Tanner’ın Tommy Fuller ile evliliğinden olan 3 çocuğuna bakmaya çalışırken D.J.’e yardım etmek için Stephanie’nin de gelmesiyle dolan evin ve ahalisinin başından geçenleri 30 yıl sonra tekrar eğlenceli bir şekilde şahit olacağız.

- Reklamlar -

Yayınlanan ilk teaser’daki şarkıyı merak edenler olmuştu. Söylemeden geçmeyelim; şarkı Miranda Lambert’in The House That Built Me şarkısı idi. Anlamı itibarıyla da çok güzel olan bu şarkının tamamını dinlemenizi tavsiye ederim.

26 Şubat’tan itibaren Netflix‘te yayınlanmaya başlayacak olan efsanevi dizinin ülkemizde izlemek için daha çok beklememiz gerekebilir. Tabii ki illegal yollardan diziyi her türlü izleyeceğiz ancak televizyonda izleyerek büyüdüğümüz bir diziyi internetten illegal olarak izlemek biraz kalp kırıcı olacaktır. Neyse lafı çok uzatmadan Fuller House yeni teaser’ı ile sizleri baş başa bırakayım.

Fuller House Dizisinin Yeni Teaser’ı

Önceki İçerik10 Cloverfield Lane Filminden İlk Türkçe Altyazılı Fragman Geldi
Sonraki İçerik15 Ocak’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)