Gay ve Biseksüel Süper Kahramanlar

4
6518

Cinsellik deyince (Ooo seksli konu) hemen toplum üzerinde oluşan garip bir utanmaca, sıkılmaca hali söz konusu. Bu bazı ülkelerde biraz daha hafif. Gay ya da biseksüel olmanın daha az garip sayıldığı ülkelerde bu tür açıklamalar yapılıyor ya da en kötü ihtimalle ima ediliyor! Bunların içerisinde bizim yakinen tanıdığımız süper kahramanlar da var tabii.. Olmaz mı? İşte bu süper kahramanlardan hangileri gay hangileri biseksüelmiş biz yazıyoruz. Geçmişinde yoğun olarak ima edilen ama  hala tartışmalı durumda olan kişileri soru işaretledik. Haydi görelim. (Çok heyecanlı değil mi?)

Gay ya da Biseksüel Süper Kahramanlar Listesi

10Cara Delevingne (Biseksüel) – Enchantress

Gay ya da Biseksüel Süper Kahramanlar Listesi

DC Comics karakteri olarak bilinen Enchantress’in yüzü, aynı zamanda model ve aktris olan Cara Delevingne biseksüeldir. Kendisinin hem Hızlı ve Öfkeli’nin kahramanı Michelle Rodriguez hem de James Cameron ile ismini duymuşluğumuz var.

4 Yorumlar

  1. Yalniz Ezra Miller gay degil en azindan bir aciklamasi asik oldugunda cinsiyeti dikkate almayacagi yonundeydi. Bu duruda biseksuel demek zannimca daha dogru olur.

  2. Ezra Miller gay olup olmadığını hiç açıklamadı diye biliyorum. Colton Haynes de açıkladı zaten gay olduğunu.

  3. Ezra Miller queer yani kendini tanimlamiyor/bir tanima sokmayi istemiyor. yani ne gay ne bi ne de straight ne de baska bir yonelim. Sadece kisiye bakiyor cinsiyete degil.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz