Disney: 2022’nin Sonuna Kadar Üç Star Wars ve Sekiz Marvel Filmi Gelecek

561

Disney‘in daha önce yaptığı açıklamada Star Wars hikayesinin her yıl devam edeceği ve sonsuza kadar süreceğini sizlerle paylaşmıştık. Bu güzel haberi doğrulan cinsten bir duyuru ile 2022 yılına kadar 3 Star Wars ve 8 Marvel filmi ile karşımıza çıkacağının haberini verdi.

20th Century Fox’un satın alınmasının ardından dümenin başına geçen Disney’in milyon dolarlık gişe hasılatlarını kasasına doldurmanın planlarını yaptığını biliyorduk.

- Reklamlar -

Önümüzdeki Yıllarda Kaç Tane Marvel ve Star Wars Filmi Çıkacak?

The Verge‘teki habere göre önümüzdeki sekiz yıl içinde 65’e yakın filmi vizyona sunmayı planlayan Disney’in varımızı yoğumuza göz diktiğini söyleyebiliriz. İlk üç yıl için 8 Marvel ve 3 Star Wars hikayesini seyirci ile buluşturacak olan ekip; 8 yıl içinde neler yapacağını merakla bekliyoruz.

Nasıl yapacaklar ya?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Marvel Studios, Pixar, Lucasfilm, Disney Animation, Disney Originals ve 21st Century Fox’u da elinde bulundurduğunu düşünürsek animasyon filmine doyacağımızı söylemek yanlış olmaz.

The Verge’ün editörü Kris Tapley’in Twitter’da paylaştığı 2022’ye kadar vizyona girmesi planlanan Disney filmleri şöyleymiş;

Black Panther 2, Guardians of The Galaxy Vol. 3, Eternals, Shang-Chi, Solo Black Widow ve Dr.Strange 2‘nin yukarıdaki listede “UNTITLED MARVEL” başlığında yer alacağını düşünüyoruz.

Tüm bu tarihleri göz atarken en sevindirici haberin üç Oscar ödüllü usta yönetmen James Cameron‘ın Avatar serisini 5’e kadar uzatacağını ön görmüş olmak güne olan puanımızı tavan yaptı!

Önceki İçerikAmelie’nin Yapım Sürecini Anlatan Bir Belgesel Geliyor
Sonraki İçerikRobert De Niro, Morgan Freeman ve Tommy Lee Jones The Comeback Trail İle Geliyor
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)