Gerçek İsimleri Hakkında Bilgi Sahibi Olmadığımız 24 Ünlü

2830

Gerçek isimleri öğrenildiğinde şaşkınlığımızı gizleyemediğimiz “neden onu kullanmamış ki” diye içimizden geçirdiğimiz çok sayıda ünlü isim var. Kimi nickname olarak kullandığı isimleri ile meşhur olmuş kimi de isminin kısa versiyonu ile karşımıza çıkmış ünlüler. İleri düzeyde fan olmadığınız bazı ünlülerin gerçek isimlerini öğrendiğinizde “Hadi canım!” diyeceğinize eminim. Hadi başlayalım!

İşte 24 Ünlünün Gerçek İsimleri

23Joaquin Bottom (Joaquin Phoenix)

Gerçek İsimleri Hakkında Bilgi Sahibi Olmadığımız 24 Ünlü
- Reklamlar -

Her (Aşk) filmiyle gönüllerimizi fetheden Joaquin Phoenix‘in bir değil birden fazla isminin olduğunu ve çocukluğundan beri 4 isim değiştirdiğini biliyor muydunuz? Daha önce doğa isimlerinden River, Rain, Liberty ve Summer gibi isimlere sahip olan bu ünlü oyuncu ailesinin mensubu olduğu Children of God isimli gruptan ayrıldıktan sonra yeniden doğuş ve yeni bir başlangıç anlamına gelen Phoenix’te karar kılmışlar. Doğduğunda ona verilen isim ise Joaquin Bottom imiş.

Önceki İçerikBaşka Sinema Ocak Ayında Gösterilecek 10 Film
Sonraki İçerikYeni Nesil Ajan xXx’in Son Filmi Kadrosuna Jet Li de Katıldı
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)