16-18 Ekim Haftasının En İyi Gişe Filmleri

1243

Boxoffice Türkiye verilerine göre oluşturduğumuz 16-18 Ekim 2015 gişe rakamlarına geldi sıra…

Geçen hafta ilk üç sırayı alan filmlerde herhangi bir değişikliğin olmadığı söyleyerek analize geçiyoruz:

Çok daha büyük bir seyirci sayısına ulaşacağını düşündüğümüz Kara Bela filmi 5. haftasında 1 milyon sınırına henüz ulaşabilmiş değil. Sürükleyici senaryosu içerisinde komedi ve dramı bir arada sunan filmin beklenen çıkışı ve teveccühü bulamamış olmasına şaşırmamış değilim.

Interstellar’ın karmaşık yapısından sıkılan ve anlamakta zorluk çekenler için adeta bir yeniden yapım olarak değerlendirilebilecek olan bir film olan The Martian (Marslı) için işler güzel gidiyor gibi görünüyor.

Gel gelelim Geniş Aile: Yapıştır‘a!

Henüz 2.haftasında olmasına rağmen 300.000 sınırını aşan film dizinin gündemi kasıp kavuran rüzgarını da arkasına almış ve durdurabilene aşk olsun. Bakalım 4.hafta sonunda 700.000 sınırını geçebilecek mi? Neden olmasın?

Yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı filmin kadrosunda Fırat Tanış, Ufuk Özkan, Ahmet Sarsılmaz ve Bülent Çolak gibi dizisinden de tanıdığımız oyuncuları görmek mümkün.

Ek olarak filmin yapım şirketi olan Barakuda Film, Vay Arkadaş, Galip Derviş, İçimdeki Ses, Guruldayan Kalpler gibi yapımlarda da imzası bulunuyor.

Haftanın Gişe Sonuçları

3Kara Bela

16-18 Ekim Haftasının En İyi Gişe Filmleri
- Reklamlar -

16-18 Ekim 2015 tarih aralığındaki seyirci sayısı: 44.829

Toplam seyirci sayısı: 756.649

Önceki İçerikThe Boy Fragmanı Yayınladı
Sonraki İçerikThe Big Short Filminin Afişi Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)