The Big Short Filminin Afişi Yayınlandı

1048

Başrollerinde Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling ve Brad Pitt‘in yer aldığı The Big Short filminin afişi Paramount Pictures ve Regency Enterprises tarafından paylaşıldı. Afiş Amerika ekonomisini eleştirel bir dil ile işliyor olması sebebiyle ülke genelinde epey konuşuluyor şu sıralar. Neyse detaylara geçelim…

Birbiriyle alakası olmayan dört adam ekonominin küresel olarak çöküşünü çözmek için büyük bankalar, medya ve devletin reddettiği bir fikir bulurlar: The Big Short! Buldukları fikir ile modern bankacılığın göbeğinde karanlık bir delik açarlar. Michael Lewis’in bestseller romanından (The Blind Side,Moneyball) esinlenilerek oluşturulan filmin yönetmenliğini ise Adam Mckay (Anchorman, Step Brothers) yapmaktadır.

- Reklamlar -

Yapımcılığını Plan B Production’un yaptığı filmin uygulayıcı yapımcılığı ise Louise Rosner-Meyer ve Kevin Messick yaparken yardımcılıklarını Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, and Arnon Milchan yapmaktadır. Senaryo uyarlaması ise Charles Randolph ve Adam McKay’a aittir.

11 Aralık’ta ABD’de sınırlı sayıda salonda vizyona girecek olan filmin dünya genelinde 23 Aralık’ta vizyona girmesi bekleniyor.

The Big Short Afişi

The Big Short Filminin Afişi Yayınlandı

Önceki İçerik16-18 Ekim Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Sonraki İçerikTakım Mahalle Aşkına Filmi Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)