23-25 Ekim Haftasının En İyi Gişe Filmleri

918

Hafta sonu şu filmin seyirci sayısı kaç?“, “Kaç kişi izlemiştir ki o filmi?” gibi cümleleri kuruyorsan çayını ve çekirdeğini de al yanına ve yanaş hele şöyle! Film yapımcıları ve seyircilerin epeyce hassas olduğu gişe rakamları konusu biraz farklı biliyorsunuz ki.

Box Office Türkiye‘den aldığımız veriler ile sizlere hafta sonunun nasıl geçtiğiyle ilgili bir özet geçeceğiz.

Üçüncü haftasında beklenen sıçramayı yapamayıp ivme kaybeden Geniş Aile: Yapıştır ne yazık ki 500.000’i bile geçememiş.

Kadrosunda aksiyona filmlerinin tanınmış ismi Vin Diesel‘in yer aldığı ve bu hafta vizyona giren, yönetmenliğini Breck Eisner’ın yaptığı, senaryosunu Cory Goodman, Matt Sazama ve Burk Sharpless’ın yazdığı The Last Witch Hunter filmi “Fena sayılmaz” denilecek bir rakam ile Türkiye’ye “Merhaba” demiş.

Yaşına bakmaksızın Animasyon severlerin sayısının yadsınamaz seviyelere gelmiş olması ne kadar sevindirici bir haber buna inanamazsınız! Otel Transilvanya serisinin devamı olan Otel Transilvanya 2 ile bu haftamız biraz neşeli oldu. (Çok şükür) Dexter’ın Laboratuvarı, Star Wars: Clone Wars ve Samurai Jack gibi animasyon ve çizgi filmleriyle 3 Prime Time Emmy sahibi, sevmelere doyamadığımız Genndy Tartakovsky’in yönetmenliğinde karşımıza çıkan Otel Transilvanya 2’nin senaryosunun ne kadar güçlü ve eğlenceli bir ekipten oluştuğunu söylemek için sadece 2 isimden bahsetsek yeter sanıyoruz ki.

Saturday Night Live efsanesini birlikte yaratan Robert Smigel ve Adam Sandler bu animasyonunun hikayesini güçlü kılan en önemli sebeplerden!

Haftanın Gişe Sonuçları

2Son Cadı Avcısı

23-25 Ekim Haftasının En İyi Gişe Filmleri
- Reklamlar -

23-25 Ekim 2015 tarih aralığındaki seyirci sayısı: 89.087

Toplam seyirci sayısı: 89.087