Don Verdean Filmi Fragmanı Yayınlandı

922

11 Aralık 2015’te Amerika’da vizyona girecek olan Don Verdean filminin fragmanı Lionsgate Galası ve Fandango özel yayını ile duyuruldu. Yönetmenliğini Jared Hess’in (Gentlemen BroncosNacho LibreNapoleon Dynamite) yaptığı filmin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

İncil arkeoloğu olan Don Verde (Sam Rockwell) yerel kilisede bir papaz tarafından kutsal topraklarda emanetler bulmak için kiralanır. Ama bu sonuçsuz ve dolandırıcılıklarla dolu bir hikayeyi de birlikte getirir.

- Reklamlar -

Çekimleri 25 günde tamamlanan filmin galası 2015 Sundance Film Festivali’nde yapılmış. Ayrıca Sam Rockwell bir uçak seyahati sırasında tanıştığı Youtube fenomeni Rhett&Link ile tanışmış ve senaryonun bazı kısımlarında yer alan monologlar için tavsiyeler almış. (İlginç) 2007 yapımı Gone Baby Gone ile En iyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar’ına aday olarak gösterilen Amy Ryan’ın da kadrosunda yer aldığı Don Verdean filmindeki diğer oyuncular arasında da tanıdık isimleri görmek mümkün.

Başrollerinde Sam Rockwell (Poltergeist, Iron Man 2), Amy Ryan (Bridge of Spies, Birdman), Jemaine Clement (What We Do in the Shadows, “Flight of the Conchords), Will Forte (“The Last Man on Earth,”Nebraska), Danny McBride (This is the End, “Eastbound and Down”) ve Leslie Bibb’in (Talladega Nights, Zookeeper) bulunduğu filmin senaryosu Jared ve Jerusha Hess’e aittir.

Jared Hess’in çekimlerini tamamladığı ve bir zırhlı araç soygununun konu alındığı komedi filmi Masterminds’ın kadrosunda ise Zach Galifianakis, Owen Wilson, Kristen Wiig ve Jason Sudeikis yer alıyor. Bu filmi de komedi severler olarak yakından takip ediyor ve merakla bekliyoruz.

Don Verdean Filminin Fragmanı

Önceki İçerik23-25 Ekim Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Sonraki İçerikDirty Grandpa Filmi Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)