Gönlümüzün Sultanı Julia Roberts’ın Oynadığı 20 Film

18639

Julia Roberts filmleri ile karşınızdayız. “Gönlümüzün Sultanı” çünkü onu öyle böyle sevmiyoruz. Son filmi de dahil olmak üzere karışık bir liste yaptık. Umarız beğenirsiniz!

Julia Roberts, Oscar’lı Amerikalı oyuncu. Tatlı gülüşü, masum bakışları ve albenisi ile herkesin gönlünde taht kurmuş bir aktris. Allah özene bezene yaratmış tabirini kullanabileceğimiz birisi varsa, o da kesinlikle Julia Roberts’tır. İnanması zor olsa da kendisi 1967 doğumlu. Sanki kendisini tanıdığımızdan beri hiç değişmedi. Aklımıza da binbir rol ile kazındı. Şimdi hep birlikte bu rolleri inceleyeceğiz. Filmlerin arasından ilk yirmiyi ayırmak oldukça zor oldu ama bunların arasında izlemediğiniz bir film varsa, listeyi okumayı bitirdikten sonra yapmanız gereken ilk iş bu olmalı deriz. Haydi başlayalım.

Not: Filmi izlemeyenler için anlatımlar spoiler içerebilir.

İşte Birbirinden Güzel Julia Roberts Filmleri

20Pretty Woman

Gönlümüzün Sultanı Julia Roberts'ın Oynadığı 20 Film
- Reklamlar -

Ya ilk sıraya bu filmi yazmazsam kendimi asla affetmezdim. Richard Gere ve Julia Roberts’ın mükemmel uyumuna tanıklık ettiğimiz, şahane ötesi yapım. O zamanlar aşkları hep böyle bilirdik işte. Döneminin en çok bilinen romantik komedi filmi olma özelliğine sahip.

Konusu ise: Son derece varlıklı bir iş adamı olan Edward gösterişli olmasına rağmen sahte şeylerle örülü hayatından sıkılmıştır. Kendisini sokaklara attığı bir sırada Vivian isimli çekici bir hayat kadınına rastlar ve o geceyi birlikte geçirirler. Bu sırada ilginç bir karar alırlar. Bir hafta boyunca birlikte olup sevgili gibi yaşayacaklar, bir haftanın ardından da yollarını ayıracaklardır.

Önceki İçerikThis Is Your Death (2017) Film İncelemesi
Sonraki İçerik17 Kasım 2017 Vizyondaki Filmler ve Haftanın Filmi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.