Göz Yaşlarının Sel Olup Aktığı Duygusal Filmler

16439

Duygusal filmler listemiz ile sizlerleyiz. İzlerken ağlatan filmler listemizin devamı niteliğinde bir içerik olarak düşünebilirsiniz bunu. Yerli ve yabancı 20 filmi bulabileceğiniz bu listeyi bir yere kaydedin. Sonra pişman olursunuz!

Yazıya ‘Ben her bahaaar aşık oluruum…’ diye girmek ve aşk filmlerine bayılanlarla koro oluşturmak istiyorum. Bu listede göreceğiniz filmler herkesin bilip izlediği o aşk filmlerinden olmayacak. Aynı zamanda emek isteyecek, kanser yapacak ve ‘çok da’ bilinmedik olacak.

Akşam saatleri yaklaştıysa, çikolatalar cipsler ve göz yaşı torbaları hazırsa; başlayalım. 20 efsane sayılabilecek duygusal filmler ve konuları işle karşınızdayız:

Göz Yaşlarının Sel Olup Aktığı Duygusal Filmler Listesi

20The Light Between Oceans

Göz Yaşlarının Sel Olup Aktığı Duygusal Filmler
- Reklamlar -

Ülkemizde Hayat Işığım olarak çevirisi yapılan romantik+dram film. Babadan Oğula ile Aşk ve Küller filmleriyle ünlenen Derek Cianfrance’ın yönetmen koltuğundaa oturduğu filmde, başrolleri Michael Fassbender, Alicia Vikander ve Rachel Weisz paylaşıyor.

IMDB puanı 7.2 olan filmin konusu ise; bir deniz fenerinde çalışmaya başlayan ve ardından aşık olan bir adamın hikayesi konu ediliyor. Yalnız başına bir adada yaşayan adam sevdiği kadınla evlenir ancak çocukları olmaz. Ardından bir gün denizde hiç beklemedikleri bir şey bulacaklardır. Biraz da merak edin.

Önceki İçerikHarrison Ford ve Ryan Gosling’li Blade Runner 2049’dan Fotoğraflar
Sonraki İçerik5 Mayıs 2017 Vizyondaki Filmler ve Haftanın En İzlenesi Filmi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.