Grinin Elli Tonu ile Dalga Geçen Fifty Shades of Black Filminin Fragmanı Yayınlandı

2826

Oynadığı parodi filmler ve stand up’ları ile 7’den 70’e herkesi gülme krizine sokmayı başarmış Marlon Wayans, vizyona girmeden anlatılan hikayeleri ve yayınlanan fragmanları ile ortalığı karıştıran Grinin Elli Tonu filmi için de bir parodi film yapmış. Korkunç Bir Film serisiyle ve Bir Rüya için Ağıt filmiyle hatırlayabileceğimiz Marlon Wayans bu parodi ile kırmış geçirmiş! Fifty Shades of Black fragmanını izlerken gülmekten göz yaşlarımı tutamamış olduğumu da ekleyerek devam ediyorum…

Kadrosunda Jane Seymour (Jane the Virgin,” Wedding Crashers), Kali Hawk (“Black Jesus,” Bridesmaids), Mike Epps (The Hangover, Jumping the Broom), Fred Willard (Anchorman, A Mighty Wind), Andrew Bachelor (We Are Your Friends, “Black Jesus”), Affion Crockett (Pixels, The Wedding Ringer) ve Kate Miner (The Campaign, “Necessary Roughness”) yer alan filmin başrolünde olan Wayans aynı zamanda senaryo ekibine de bu komediyi oluşturmaları için yardımcı da olmuş.

- Reklamlar -

Wayans’ın parodi filmleri A Haunted House ve Scary Movie serileri; 2009’da oynadığı ve o dönem popüler olan dans filmlerine getirdiği komik yorum ile Dance Flick ve güneyli bir çete liderini canlandırdığı Don’t Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood ile de karşımıza çıkmıştı. Uyarlaması Rick Alvarez’e ait olan Fifty Shades of Black filminin yönetmeni Michael Tiddes’tır. Tiddes’ı A Haunted House ve A Haunted House 2 filmleriyle hatırlayabilirsiniz.

Yapımcılığı Open Road Films tarafından yapılan Fifty Shades of Black filmi 29 Ocak 2016’da Amerika’da vizyona girecekmiş. Ülkemizde aynı durumun gerçekleşme ihtimali sıfıra yakın olduğu için başka yollarla filmi izlememiz gerekecek!

Fifty Shades of Black Filminin Fragmanı

Önceki İçerikBekar Yaşam Kılavuzu Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikZootopia Filminden Yeni Karakter Posterleri Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)