Bekar Yaşam Kılavuzu Filminden Fragman Geldi

1795

Ülkemizde 12 Şubat 2016’da vizyona girmeye hazırlanan Bekar Yaşam Kılavuzu (How To Be Single ), genç kızlar tarafından heyecanla beklenen ve takip edilen bir yapım. Film hem oyuncu kadrosu ile hem ismi ile oldukça dikkat çekici. Ya da benim ilgimi çekti bilemiyorum.

Filmin yönetmenliğini daha önce benim bayıldığım, ağladığım, komaya girdiğim ve mutluluktan öldüğüm yapımın da yönetmenliğini yapmış olan Christian Ditter üstlenmiş. İyi de yapmış. Komedi türünde olan Bekar Yaşam Kılavuzu’nun baş rollerinde Dakota Johnson, Alison Brie ve Rebel Wilson gibi isimler yer alıyor.

- Reklamlar -

New York şehri Alice, Robin, Lucy, Meg, Tom ve David gibi binlerce yalnız ve kalbi kırık bekâr insan ile doludur. (Her yer aynı gerçi sadece New York değil.) Herkes kendisine doğru eşi,ruh eşini ya da aşk dolu bir ilişkiyi arıyor ama bulamıyor. Pek çok kişi ise orta karar bir birlikteliğe bile razı! Ne acı.. Baştan çıkartıcı mesajlaşmalar ve tek gecelik ilişkilerin ortasında tüm bu bekar insanların, bekarlığı ve yalnızlığı yönetmesini öğrenmeleri gerekiyor! Bunun içi de yapılması gerekenleri Bekar Yaşam Kılavuzu’nda buluyoruz.

Filmin ilk fragmanı yayınlandı. Tahmin ediyoruz ki Şubat ayına kadar birkaç sahne daha görürüz. Filmin oyuncu kadrosunda; Grinin Elli Tonu ve Pitch Perfect gibi çok konuşulan yapımların yıldızları yer alıyor. Hep birlikte izleyelim ve bekleyelim. ‘No drama!’

Bekar Yaşam Kılavuzu Filminin Fragmanı

Önceki İçerikYeni Merlin Filmine Hazır Olun
Sonraki İçerikGrinin Elli Tonu ile Dalga Geçen Fifty Shades of Black Filminin Fragmanı Yayınlandı
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.