Guardians of the Galaxy 2 Çekimleri Devam Ediyor

720

The Guardians of the Galaxy 2 çekimleri devam ederken, filmin yönetmen ve senaristi James Gunn tarafından görüntüler paylaşıldı. Tüm kahramanları James Gunn ile birlikte bir arada görebileceğimiz görseller geldi.

Instagram’da paylaştığı aşağıdaki görselde de kendi oyunculuğunun berbatlığından dem vursa da pek severiz kendisini…

- Reklamlar -

James Gunn’ın The Guardian of Galaxy 2 Çekimlerinden Paylaşımı

Using Bautista as an example of good acting during rehearsals for #GotGVol2. With @zoesaldana, @prattprattpratt and @thejudgegunn.

James Gunn (@jamesgunn) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Fotoğraflarda görebileceğiniz üzere James Gunn‘ın kardeşi olan Sean Gunn (Ravager Kraglin), Dave Bautista (Drax) ve yerde oturan seslendirmesini Bradley Cooper’ın yaptığı ancak rakunu bir başkasının canlandırdığı canımız ciğerimiz Rocket Raccoon yer alıyor.

Çekimlerin resmi olarak 11 Şubat’ta başlayacağının da müjdesini veren Gunn, çok yakın bir zamanda tüm kadronun da içinde bulunduğu bir paylaşımın yapılacağını belirtmiş.

Guardians of the Galaxy Vol. 2‘de yer alması artık kesin olan oyuncular; Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel ve Bradley Cooper’dır (sesiyle). Ek olarak, Michael Rooker ve Karen Gillan, Yondu ve Nebula olarak ve Pom Klementieff ise Mantis rolü ile Kurt Russell ise Star-Lord’un o gizemli babasını oynayacağı konuşuluyor.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 Türkiye’de 28 Nisan 2017 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Önceki İçerikThe Force Awakens Özeti Hiç Bu Kadar Hızlı Olmamıştı
Sonraki İçerikOscar Sunucuları Belli Oldu! Margot Robbie & Jared Leto da Var
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)