İkinci Bir Şans / A Second Chance Vizyona Girdi

1535

Tecrübeli polis Andreas, güzel eşi Anna ve yeni dünyaya gelen bebekleri ile mutlu bir hayat sürmektedir. Ortağı ve yakın arkadaşı Simon ile beraber bir gün bir aile içi şiddet suçuna müdahaleye giderler.

İkinci Bir Şans / A Second Chance Vizyona Girdi

- Reklamlar -

Eski bir mahkum olan Tristan ile kız arkadaşı Sanne’nin de Sofus adlı bir bebeği vardır. Sağlıksız bir ortamda fazlasıyla ihmal edilmiş olan bu bebeği kurtarmak için Andreas elinden geleni yapar ama kanunların bu duruma karşı yapabileceği pek bir şey yoktur. Bu olay, kritik bir karar vermek zorunda kalan Andreas’ın bütün hayatını ve adalet kavramına bakışını derinden etkileyecektir.

Oscar ödüllü “In a Better World / Daha İyi Bir Dünyada” ve “Serena” filmlerinin yönetmeni Susanne Bier imzalı İkinci Bir Şans / A Second Chance 20 Mart’ta vizyona giriyor. Ön gösterimlerinde izleyicilerin büyük beğenisini toplayan filmin başrolünde GQ dergisi tarafından Yılın Uluslararası Starı seçilen ve Game Of Thrones’taki Jamie Lannister rolüyle Türkiye’de sayısız hayranı bulunan yakışıklı aktör Nikolaj Coster-Waldau var.

İkinci Bir Şans / A Second Chance Filminin Fragmanı

Önceki İçerikThe Judge / Yargıç (2014) Film İncelemesi
Sonraki İçerikPasolini Vizyona Girdi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)