Joaquin Phoenix’li Joker Filminden Harika Haber

486

Yönetmenliğini Todd Philips‘in yaptığı ve başrolünde Joaquin Phoenix‘in yer aldığı Joker filminden harika bir haber geldi!

Yaklaşık 1.5 yıldır gündemimizi meşgul eden, “Yeni Joker filmi ne zaman gelecek?“; “2019 yapımı Joker filmi ne zaman vizyona girecek?“; “Joker’in çekimleri bitmedi mi?” gibi sorularımız sonunda cevabını buldu!

- Reklamlar -

Yönetmen Todd Philips’in Instagram hesabından yaptığı aşağıdaki paylaşıma yazdığı “Son dokunuşlar…” cümlesi ile filmin tamamlanmak üzere olduğunun haberini almış olduk.

Joaquin Phonenix'li Joker Filminden Harika Haber

Yönetmenin daha önce de yaptığı açıklama ile filmin Rated R, yani “18 yaşından küçüklerin izlemesi sakıncalıdır” olduğunu söylemesiyle sosyal medyada “Todd Philips Bizi Kurtaracak” etiketleriyle çok sayıda paylaşımlar yapılmaya başlandı. Bakalım DC Sinematik Evreni‘nin kurtarıcısı olabilecek mi?

2019 Yapımı Joker’in Konusu

Beyazperdede şimdiye kadar çok sayıda yapımda izlediğimiz Joker, yine aynı hikaye ile karşımıza çıkıyor olacak. Toplum tarafından dışlanan komedyen Arthur Fleck’in suç dünyasına girişini ve geçen zamanla Joker olarak tanıdığımız suç dehasına evrimini izliyor olacağız.

2019 Yapımı Joker Filmi Oyuncuları

Başroldeki usta oyuncu Joaquin Phoenix’e Robert De Niro, Zazie Beetz, Shea Whigham, Bill Camp ve Marc Maron gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Ülkemizde 4 Ekim‘de vizyona girecek Joker filmi için beklentilerimizin artık ne kadar yüksek olduğunu söylememize gerek yoktur umarım?

Son olarak aşağıya Warner Bros. tarafından yayınlanan son fragmanı da iliştirip heyecanımızı diri tutalım!

Joker (2019) Fragmanı

Önceki İçerikBrad Pitt’li Ad Astra’dan Yepyeni Bir Fragman Geldi
Sonraki İçerikEvan Goldberg ve Seth Rogen’un The Boys Dizisinden Yeni Fragman
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)