Evan Goldberg ve Seth Rogen’un The Boys Dizisinden Yeni Fragman

438

Daha önce AMC için yaptıkları Preacher ile televizyon dünyasında isimlerinden söz ettiren Evan Goldberg ve Seth Rogen, bu defa bir süper kahraman dizisiyle karşımızda! Yalnız bir fark ile: Aşırı şiddet ve cinsellik! İşte 26 Temmuz’da yayınlanmaya başlayacak The Boys dizisinden fragman.

Seth Rogen ve Evan Goldberg daha önce Preacher dışında birbirinden farklı projelerde de yer aldılar. Superbad, Pineapple Express ve Sausage Party gibi filmlere birlikte imza atan ve komedi dünyasına gerçekten farklı bakan ikili bu defa yeni bir televizyon dizisiyle karşımızda! Daha önce Preacher’ı televizyona uyarlayıp alkışları toplayan ikili Amazon için hazırladıkları The Boys ile beklentileri zirveye çıkardılar.

- Reklamlar -

The Boys Dizisi Konusu

Süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar.

The Boys Dizisi Oyuncuları

The Boys dizisinin oyuncu kadrosunda Karl Urban, Karen Fukuhara, Laz Alonso, Tomer Kapon, Anthony Starr, Dominique McElligott, Jesse T. Usher, Chance Crawford, Simon Pegg ve Jack Quaid gibi isimler yer alıyor.

Yürütücü yapımcıları arasında Eric Kripke’nin de yer aldığı The Boys dizisinin pilot bölümünü 10 Cloverfield Lane filmi ve Black Mirror‘daki Playtest bölümüne imza atan Dan Trachtenberg yönetmiş.

Her açıdan heyecan verici özellikleri bünyesinde barındıran The Boys dizisi 26 Temmuz’da Amazon’da yayınlanmaya başlayacak!

The Boys Dizisinin Fragmanı

Önceki İçerikJoaquin Phoenix’li Joker Filminden Harika Haber
Sonraki İçerikChristopher Nolan’dan Mutlaka İzlenmesi Gereken 30 Film
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)