Junkie XL Deadpool 2’nin Müziklerini Yapmayacak

466

Film müzikleri ile bizi kendine aşık eden Junkie XL, Facebook hesabından yaptığı paylaşım ile Deadpool 2‘nin müziklerini yapmayacağını açıkladı.

Şu sıralar sürekli “Haydaaa!” dercesine haberler geliyor. Bu da üzerine gelince bi’ fena olduk biz. Tim Miller‘ın ayrılmasından sonra Junkie XL‘ın da ayrılması ciddi anlamda Deadpool 2 ile ilgili soru işaretlerini arttırıyor.

- Reklamlar -

Fox’un tutumundan mıdır nedir bilinmez, bu projede yer almak isteyen kişi sayısı gün geçtikçe azalıyor.

Deadpool film müziklerinin neredeyse tamamının (DMX’in Angel of the Morning hariç) bestecisi olan Junkie XL, filmi sırtlayan isimlerdendi. Neyse ki onu dinleyebileceğimiz başka filmler de var. Legendary’nin Spectral ve Godzilla 2, Sony’nin The Dark Tower ve DC Genişletilmiş Evreni’nin Justice League‘i usta besteciye emanet. Mad Max: Fury Road ve Batman v Superman: Dawn of Justice ile zirve yapan Junkie XL’ın ayrılması pek hayra alamet değil gibi görünüyor.

Son olarak yönetmen değişikliğine gitmek zorunda kalan Deadpool 2 filmi için David Leitch’in (John Wick) ismi ön plana çıksa da Drew Goddard (Cabin in the Woods) ve Magnus Martens’in (Agents of S.H.I.E.L.D.) adı da kulislerde geçiyormuş.

Nasip diyelim.

Junkie XL’ın Deadpool 2 Film Müzikleri İle İlgili Açıklaması

Önceki İçerikRyan Gosling ve Emma Stone’lu La La Land’ten Yeni Fragman
Sonraki İçerikGary Oldman’ın Winston Churchill’i Canlandırdığı Darkest Hour İlk Görseli
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)