Ryan Gosling ve Emma Stone’lu La La Land’ten Yeni Fragman

492

Başrollerinde Ryan Gosling ve Emma Stone‘un yer aldığı La La Land‘ten yepyeni bir fragman geldi. Güzel bir müzikal film izlemeyeli epey uzun zaman olmuştu. Onun için bu film çook iyi oldu.

Bir jazz piyanistinin, geçimini aktris olarak sağlayan bir kadın için Los Angeles’a gelmesiyle düşüşe geçen kariyerinin işleneceği film için daha önce Emma Stone‘a Miles Teller‘ın eşlik etmesi istenmiş ancak Miles kabul etmemiş. Ardından Emma Stone bu filmdeki Mia rolü için Beauty and the Beast filmindeki Belle rolünden bir süreliğine vazgeçmek zorunda kalmış. Müzikal – Komedi ve Dram türündeki filmin önemli detayları ile de göze batıyor.

- Reklamlar -

Daha önce Whiplash (2014) ve Whiplash (2013-Kısa Film) filmleriyle birlikte çalışma imkanı bulan J.K. Simmons ve Damien Chazelle‘in üçüncü buluşması olacak olan filmin diğer ilginç detayları ise; Ryan Gosling ve Emma Stone‘un da Crazy, Stupid, Love. (2011) ve Gangster Squad (2013) filmlerinin ardından üçüncü defa birlikte çalışacağı film olması ve Finn Wittrock ve Ryan Gosling‘in The Big Short‘tan (2015) sonra ikinci defa birlikte çalışma imkanı bulacak olmasıdır.

27 Ocak 2017 tarihinde vizyona girmeye hazırlanan La La Land filmi için biraz daha beklememiz gerekecek.

La La Land Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikWonder Woman’dan Paşalar Gibi Fragman Geldi
Sonraki İçerikJunkie XL Deadpool 2’nin Müziklerini Yapmayacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)