Justice League Logosu ve Batmobile Görüntüsü Geldi

614

Warner Bros. Pictures, bugün 2017 yılında vizyona girecek olan ve merakla beklenen Justice League filmi logosu ile efsanevi Batmobile‘in ilk görüntüsünü yayınladı.

DC Comics’in Marvel‘ın Avengers filmine rakip olarak çıkaracağı Justice League oyuncu kadrosunda Ben Affleck, Henry Cavill ve Gal Gadot sırasıyla Batman, Superman ve Wonder Woman rolüyle karşımıza çıkacak iken Jason Mamoa’yı Aquaman, Ray Fisher’ı Cyborg ve Ezra Miller’ı The Flash rolüyle izleyeceğiz. Amber Heard’in bu filmde Queen Mera rolüyle yer almadan 2018 yılında vizyona girecek olan Aquaman‘de tek başına göreceğiz. Willem Dafoe’nun gizemli bir rolde yer alacağı Justice League filminde Komiser Gordon rolü için şimdiden çalışmalara başlayan ve epeyce yol kat eden J.K. Simmons’ı da sizlerle paylaşmıştık.

- Reklamlar -

Zack Snyder’ın (Batman v Superman: Dawn of Justice) yönetmenliğini yapacağı bu büyük film 2017 yılının son çeyreğinde vizyondaki yerini alacak.

Justice League Logosu ve Batmobile Görüntüsü

Önceki İçerikNoomi Rapace Alien: Covenant Kadrosuna Dahil Oldu
Sonraki İçerikThe Girl With All the Gifts Filminin Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)