The Girl With All the Gifts Filminin Fragmanı Geldi

800

The Girl with All the Gifts konusu itibarıyla farklı bir zombi hikayesi. Mike Carey’nin (X-Men: Destiny ve Shadow of the Elves) romanından beyaz perdeye uyarlanan korku filmi merakınızı cezbedecektir.

Warner Bros. Pictures UK’in fragmanını paylaştığı The Girl With All the Gifts filminin yönetmenliğini Colm McCarthy (Peaky Blinders) yaparken başrollerinde Sennia Nanua, Gemma Arterton, Glenn Close ve Paddy Considine yer alıyor.

- Reklamlar -

Konusu yakın bir gelecekte geçen filmde insanlık her zamanki kadar özgürdür ancak mutasyona uğrayan ve ismi “Açlar” olan zombilere kurban olmaktadırlar.

Bir grup çocuk ise Dr. Caldwell’in karantina altında tuttuğu bir dünyada yaşamaktadırlar. İngiltere’nin kırsal bir bölgesinde ordunun gizli deneyinin bir parçası olan bu benzersiz çocuklar biyolog Dr. Caldwell tarafından kontrole tabi tutulmakta ve eğitimleri yine Caldwell tarafından verilmektedir. Dünyanın büyük bir kısmını yok eden bu zombi virüsüne bağışıklık edinmeleri için enfekte edilen virüs çocukların düşüncelerini ve duygularını etkilememektedir. Pek tabii ki her ne kadar duygu ve düşüncelerini etkilemediğini düşündükleri bu virüs Melanie ile Caldwell arasında farklı bir dostluğu da beraberinde getirir.

The Girl With All the Gifts filmi İngiltere’de 23 Eylül’de vizyona girecek.

The Girl With All the Gifts Filminin Fragmanı

Önceki İçerikJustice League Logosu ve Batmobile Görüntüsü Geldi
Sonraki İçerikBirth of a Nation Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)