Kan Grubuna Göre Hayatının Filmi Hangisi?

2379

İnsan vücudunun belki de en önemli maddesi, olmazsa olmazı kan. Buna bakılacak olursa enteresan bilgiler de ortaya çıkabiliyor. Kan gruplarına karakter özellikleri incelendiğinde ilginç sonuçlar bulunmuş. O grubu kan taşıyan insanların kendine güvenen, cesaretli insanlar oldukları, A grubundaki insanların sinirli ve hassas bir yapıya sahip oldukları, B grubundakilerin diğerleriyle uyumlu, iletişimi yüksek ve yaratıcı fikirlere sahip oldukları ve AB grubundaki insanların ise, en çekici ve ilginç insanlar oldukları belirlenmiş.

Japon uzmanların yapmış olduğu bir araştırmaya göre, kan gruplarının insan kişiliğiyle yakından ilgisi olduğu ortaya çıktı. Japon uzmanlar, “İnsan vücudunun kimyası ile kişilik arasında önemli bağlar var. Kan grupları bunlardan biri.” dedi. Biz de sizin için kan grubunuza göre hangi film hayatınızın filmi olabilir bunu belirledik. Karakterinize ve de hayatınızın gidişatına göre bir bakın bakalım, tutacak mı? Buyurun:

Kan Grubunuza Göre Hayatınızın Filmi

8A Grubu Kadını

Kan Grubuna Göre Hayatının Filmi Hangisi?
- Reklamlar -

Genellikle para harcamaya yatkın, parayı seven insanlardır. Değişikliklere son derece yatkın olmaları ile de tanınırlar. Bir başka belirgin özellikleri ise; çocuklara olan düşkünlükleridir. Dolayısıyla bu yolda önerilebilecek film olarak; The Wolf of Wall Street.

Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında önce komisyoncu ve ardından Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90’ların en hızlı günleridir ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önemsiz tahvillerle birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyon dolarlarla doldururken o gece hepsini aynı hızda harcayabilir. Profesyonel hayatının yanı sıra uyuşturucu, fahişeler, son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Bu karakterin hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam ederken, çöküş ise çok uzakta değildir.

Yönetmenliğini Martin Scorsese‘nin üstlendiği film Amerikan borsasında komisyoncu olan Jordan Belfort’un biyografisinin bir uyarlaması. Filmin başrolünde Leonardo DiCaprio yer alırken kadroda Jonah Hill, Kyle Chandler ve Jean Dujardin kendisine eşlik ediyor.

Önceki İçerik12 Ağustos’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikJennifer Lawrence ve Chris Pratt’li Passengers’tan İlk Fotoğraflar
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.