Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’li Passengers’tan İlk Fotoğraflar

821

Başrollerinde Jennifer Lawrence ve Chris Pratt‘in yer aldığı Passengers filminden ilk fotoğraflar Sony Pictures tarafından yayınlandı.

Entertainment Weekly‘nin servis ettiği fotoğraflar ve filmin yönetmeni Morten Tyldum‘un (The Imitation Game) verdiği röportajdaki sözlerini aşağıda bulabilirsiniz.

- Reklamlar -

Morten Tyldum’un Passengers Filmi İçin Söyledikleri

“Bu film sizi kimi zaman güldürecek, kimi zaman ise gözlerinizi dolduracak. Büyük bir çoğunluğunda ise oturduğunuz yerde kıpır kıpır edecek. Filmin eğlenceli olmasını istemiştik. Chris ve Jen kadronuzda var ise bunu yapamamanız mümkün değil.

Çekimler sırasında o kadar çok gülme krizine girdik ki size anlatamam! Her ikisi de inanılmaz eğlenceli insanlar. Onların olduğu yerde sıkıcı ve renksiz bir film yapmak gerçekten yetenek ister. Gerektiği yerlerde duygularını ön plana çıkararak dramatik sahneleri o kadar güzel oynadılar ki gözlerime inanamadım.

Şu an devam ve tekrar yapımları yapılabilecek özgün bir hikayeni ilk adımlarını atmış olabilir. Bu yüzden içimde çok büyük bir heyecan var.”

Senaryosu Jon Spaihts tarafından yazılan Passengers filminin konusunun merkezinde Jim Preston’ın (Pratt) yer alıyor. Bir mekanik mühendisi çook uzak bir galaksideki bölümü tamir etmek için yolara düşer. 120 yıl süren bu macerada 100 yıldan fazla uyur. Böyle bir yolculuk yapan insan olma sıfatına da sahip olan Jim, astreoidler ve androidler arasında bulur kendini.

Uyandığında etrafı keşfe çıkar ve aslında bu yolculuk boyunca ona eşlik eden ve adı Aurora olan bir gazetecinin de varlığından haberdar olur. Ardından birbirlerine aşık olurlar ancak Jim, bir görev için gönderilmiştir ve kafası biraz karışır.

Kadrosunda ayrıca Michael Sheen ve Laurence Fishburne‘ün yer aldığı Passengers filmi bu yılın sonunda vizyonda olacak. Belki de Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi filmi ile aynı anda vizyona girecek.

Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’li Passengers’ın İlk Fotoğrafları

Önceki İçerikKan Grubuna Göre Hayatının Filmi Hangisi?
Sonraki İçerikR2-D2’yu Canlandıran Kenny Baker Vefat Etti
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)