Kötü Komşular 2 Filmi Yeni Afişi Geldi

834

Kötü Komşular 2 filminin yeni afişi Universal Pictures tarafından bugün paylaşıldı. Ebeveyn ve kardeşlerin ilk kez karşı karşıya geldiği bu afişte Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Chloë Grace Moretz, Kiersey Clemons ve Beanie Feldstein yer alıyor.

2014 yılında vizyona giren Neighbors filmi 18 milyon dolar bütçe ile yapılmış ve dünya çapında 270 milyon dolar gişe elde etmişti. Nicholas Stoller’ın yönetmen koltuğunda yeniden yerini alacağı Kötü Komşular 2 filminin senaryo ekibinde; Andrew Jay Cohen, Evan Goldberg, Brendan O’Brien, Seth Rogen ve Nicholas Stoller yer alıyor.

- Reklamlar -

Devam filminde (Seth Rogen) Mac ve Kelly Radner’in (Rose Byrne) ikinci bir bebeği yoldadır ve yetişkinliğe doğru son bir hamle yapmak için hazırdırlar. Ama bir sorun vardır ve devam etmektedir: kenar mahalledekiler. Yeni bir eve taşınmamakta ısrarcı olmaya devam eden Mac ve Kelly, yakınlarında açılan yeni bir kız öğrenci yurdu ile işler yeniden kontrolden çıkar. Teddy (Efron) ile kardeşlerine göre bir hayal olan bu durum artık hayal olmaktan çıkmıştır.

Rogen ve Goldberg’in yapımcılığını yaptığı film Point Grey Pictures‘tan James Weaver’ın önderliğinde tekrar geliyor.. Cohen ve O’Brien’ın yönetici yapımcılığını yapacağı filme Good Universe’ten Nathan Kahane ve Joe Drake de katılarak güzel bir ekip oluşturmuşlar.

Kötü Komşular 2 filmi ülkemizde 13 Mayıs’ta vizyona girecek.

Kötü Komşular 2 Filmi Yeni Afişi

Kötü Komşular 2 Filmi Yeni Afişi Geldi

Önceki İçerikWar Dogs Fragmanı ve Afişi Geldi
Sonraki İçerikPaul McCartney Karayip Korsanları 5 Kadrosuna Girdi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)