War Dogs Fragmanı ve Afişi Geldi

891

War Dogs filminin fragmanı ve afişi Warner Bros. Pictures tarafından yayınlandı. Todd Phillips’in (The Hangover Üçlemesi) yönetmenliğini yaptığı ve başrollerinde Jonah Hill (The Wolf of Wall Street) ile Miles Teller’ın (Whiplash) yer aldığı film Amerika’da 19 Ağustos’ta vizyondaki yerini alacak.

Konusu gerçek bir hikayeye dayanan War Dogs filmi Miami’de yaşayan 20’li yaşlarında iki arkadaşın Irak Savaşı sırasında Amerikan Silahlı Kuvvetleri’ni silahlandırmaları karşılığında 300 milyon dolar gibi büyük bir anlaşma imzalarlar. Bu imza sonrası Efraim Diveroli ve David Packouz’un (Hill ve Teller) hayatı eskisi gibi olmaz. Küçücük yaşamları bu büyük para sonrası değişir ve kendilerini daha önce hiç görmedikleri ortamlarda bulurlar. Bu 300 milyon doları sadece bu iş için vermediği ve Amerikan Hükümeti’nin Afgan Kuvvetleri ile olan karanlık işlerinin de devreye girmesiyle ortalık iyiden iyiye karışır.

- Reklamlar -

Filmin diğer önemli oyuncuları ise Iz rolüyle göreceğimiz Ana de Armas (Knock Knock) ve Oscar adaylığı bulunan ünlü oyuncu Bradley Cooper‘dır. (American Sniper, American Hustle)

Senaryo uyarlaması Stephen Chin, Todd Phillips ve Jason Smilovic’e ait olan filmin hikayesi ise; Rolling Stone dergisindeki “Arms and the Dudes” başlığıyla Guy Lawson’dur. Mark Gordon (Steve Jobs), Todd Phillips ve Bradley Cooper’ın yapımcılığını yaptığı filmin Yönetici Yapımcılık görevini David Siegel ve Bryan Zuriff üstlenmektedir.

War Dogs filmi Warner Bros. Pictures’ın uluslararası dağıtımıyla Amerika’da 19 Ağustos’ta vizyona girecek. Ülkemizde ise henüz ne zaman vizyonda olacağını kestiremiyoruz.

War Dogs Filminin Fragmanı

War Dogs Filminin Afişi

War Dogs Fragmanı ve Afişi Geldi

Önceki İçerik25 Mart’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikKötü Komşular 2 Filmi Yeni Afişi Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)