Kuralsız / Insurgent Vizyona Girdi

1823

Veronica Roth‘un kitap serisinin ikinci halkası olan Insurgent / Kuralsız, 20 Mart’ta beyaz perdede olacak. Macera kaldığı yerden devam ediyor desek yalan olmaz. Serinin ilk filmi olan Divergent / Uyumsuz‘u izlemeyen varsa, gönül rahatlığıyla izleyin diyebilirim.

Kuralsız / Insurgent Vizyona Girdi

- Reklamlar -

Zaman Yolcusunun Karısı, Red ve R.I.P.D. gibi filmlerinden yönetmenliğini üstlenen Robert Schwentke, tüm seriyi kendisi ele alacak. Bu da demek oluyor ki, serinin üçüncü filmi Allegiant’ın yönetmenliğini de üstlenecek. İlk film olan Uyumsuz’da, her şeye hakim olmuştuk. Kuralsız’da kendimizi hop diye maceranın ortasında bulmamızı diliyorum. Umarım beklentiler boşa çıkmaz.

Hiyerarşik bir düzen içerisinde beş ayrı parçaya bölünmüş olan toplumun, kendine has nitelikleri olan kişiler tarafından ‘düzene karşı koyma’ olarak görülen hareketlerini (aslına bakarsanız, doğru olanı yapma ve insanları aydınlatma ötesinden bir hareket değildir) görmüştük. Devam filminde de ana karakter Tris, hem kendisinin hem de çevresindeki insanların (Özellikle sevdiği adam Four) içinde bulunduğu saçma düzeni, gerçek düzen haline getirme çabasını göreceğiz.

Kuralsız / Insurgent Filminin Fragmanı

Önceki İçerikPixels Fragmanı Yayınlandı. Koşuuun!
Sonraki İçerikFokus Vizyona Girdi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.