M. Night Shyamalan Yeni Bilim-Kurgu Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

414

Unbreakable, Split ve Glass ile harika bir seriye imza atan M. Night Shyamalan, yeni bir Bilim-Kurgu filminin hazırlığına başladığını duyurdu.

M. Night Shyamalan Yeni Bilim-Kurgu Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

- Reklamlar -

Kariyerinin başlarında The Sixth Sense (6. His) ve Signs (İşaretler) gibi unutulmaz filmler arasında gösterilecek yapımlara imza atan ünlü yönetmen, bu filmlerden sonra yaptığı Lady in the Water ve The Happening gibi filmler tarafından çok eleştirilmişti. The Last Airbender filmi ile kariyerine kürekle dalan Shyamalan, son yıllarda vizyona giren The Visit ve Split gibi filmler sayesinde adından bir kez daha övgüyle söz ettirmeyi başardı.

Split (Parçalanmış) filmi ile kendisine yeni bir kapı da aralandı. Bu sayede Unbreakable ile başlayan seriyi üçleme fırsatı da bulmuş oldu. Serinin üçüncü filmi Glass ile sevenlerini mutlu etse de gişede beklediği başarıyı bulamadı. Dünya genelinde 243 milyon dolar gişe hasılatı elde etmiş olmasına rağmen beklentileri arşa çıkaran Shyamalan, bu gişe hasılatını pek beğenmediğini çevresiyle paylaşmış.

M. Night Shyamalan’ın Yeni Filmi Nasıl Olacak?

Shyamalan’ın Twitter‘dan yaptığı aşağıdaki açıklamada yeni filmi için “biraz eğlenceli ve farklı, yeni bir Bilim-Kurgu hikayesi olduğu için mutluyum” demiş.

Daha önce Signs ve After Earth gibi filmler ile Bilim-Kurgu dünyasına “Merhaba” diyen yönetmene bu yeni macerasında başarılar dileriz.

Önceki İçerikMalefiz 2: Kötülüğün Gücü’nden Fragman Geldi
Sonraki İçerikBlack Mirror 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)