La La Land Ryan Gosling ve Emma Stone ile Geliyor

1074

La La Land, En iyi Uyarlama Senaryo Oscar’ına aday olarak gösterilen ve 2015 yılına damgasını vuran Whiplash filminin yönetmeni Damien Chazelle‘in yazıp yönettiği son filmi.

Konu Damien Chazelle olunca ve başrollerinde Ryan Gosling ve Emma Stone olunca tası tarağı toplayıp sinema salonu önünde kamp yapmak için bir sebebimiz olmuş oldu.

- Reklamlar -

La La Land Ryan Gosling ve Emma Stone ile Geliyor

2016 yılının sabırsızlıkla beklenen filmleri arasındaki yerini alan La La Land filminin başrollerinde Emma Stone (Mia), Ryan Gosling (Sebastian), Finn Wittrock (Greg) ve J.K. Simmons (Patron) yer alıyor.

La La Land Filminin Konusu ve Detayları

Bir jazz piyanistinin, geçimini aktris olarak sağlayan bir kadın için Los Angeles’a gelmesiyle düşüşe geçen kariyerinin işleneceği film için; Daha önce Emma Stone’a Miles Teller’ın eşlik etmesi istenmiş ancak Miles kabul etmemiş. Ardından Emma Stone bu filmdeki Mia rolü için Beauty and the Beast filmindeki Belle rolünden bir süreliğine vazgeçmek zorunda kalmış. Müzikal – Komedi ve Dram türündeki filmin önemli detayları ile de göze batıyor.

Daha önce Whiplash (2014) ve Whiplash (2013-Kısa Film) filmleriyle birlikte çalışma imkanı bulan J.K. Simmons ve Damien Chazelle’in üçüncü buluşması olacak olan filmin diğer ilginç detayları ise; Ryan Gosling ve Emma Stone’un da Crazy, Stupid, Love. (2011) ve Gangster Squad (2013) filmlerinin ardından üçüncü defa birlikte çalışacağı film olması ve Finn Wittrock ve Ryan Gosling’in The Big Short’tan (2015) sonra ikinci defa birlikte çalışma imkanı bulacak olmasıdır.

15 Haziran 2016 tarihinde vizyona girmeye hazırlanan La La Land filmi için heyecanlanmak ve sabırsızlanmak beleş!

Önceki İçerikMatt Damon Yeni Bourne Filmi ile İlgili Detayları Verdi
Sonraki İçerik35. Istanbul Film Festivali Başvuruları İçin Son Gün: 29 Ocak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)