Logan’dan Boyd Holbrook’un Canlandırdığı Pierce’ın Eli Geldi

492

Hugh Jackman‘ın dokuzuncu defa Wolverine olarak karşımıza geleceği Logan‘dan Boyd Holbrook‘un canlandırdığı Pierce karakterinin eli geldi.

Filmin Instagram sayfasından paylaşılan görsel Yağmacılar’ın lideri olan Pierce’ın eline ait. Narcos dizisindeki Steve Murphy’i canlandıran Boyd Holbrook bu filmde Pierce karakteri ile karşımıza çıkacak.

- Reklamlar -

Bir grup siber suçlu olan Yağmacılar (The Reavers) bakalım Pierce ile neler yapacak?

Mister Sinister ve onun şirketi Essex Corp daha önce filmin villainı olacağı zaten biliniyordu. Henüz kesinleşmiş olmamasına rağmen Richard E. Grant canlandıracağı Dr. Zander Rice’ın da filmin diğer bir villainı olacağı konuşuluyor. Ama hepimizin malumudur ki The Reavers grubu Wolverine’in favori grubudur.

Filmin oyuncu kadrosunda Patrick Stewart, Eriq La Salle, Elise Neal ve Elizabeth Rodriguez gibi isimler de yer alıyor. Hugh Jackman, bu film ile birlikte Wolverine karakterini dokuzuncu kere canlandıracak.

James Mangold‘un yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu ise David James Kelly tarafından yazılmaktadır.

Logan filmi 3 Mart 2017’de vizyondaki yerini alacak.

Logan Filminden The Reavers Lideri Pierce’ın Eli

Logan'dan Boyd Holbrook'un Canlandırdığı Pierce'ın Eli Geldi

Önceki İçerikFullmetal Alchemist’ten Kısa Ama Etkileyici Fragman
Sonraki İçerikKong: Skull Island’tan Kalp Atışınızı Hızlandıracak Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)